dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Minął tydzień od usunięcia drutów po operacji haluksa. Nic przyjemnego, choć prawdę mówiąc, więcej strachu niż bólu. Jestem już po operacji drugiej stopy i dziś wiem, że trzeba było zdecydować się na zabiegi kilka lat wcześniej. Kto ma wątpliwości przed podjęciem (na pewno trudnej) decyzji, polecam wizytę u Pana doktora Tomasza Miętkiewskiego. Potrafi w przystępny sposób wyjaśnić przyczyny schorzenia i jego skutki w przypadku zaniedbania leczenia. Jest wrażliwy lecz nie "rozczula się" nad pacjentem, co bardzo cenię. Bardzo rzeczowy i kompetentny lekarz, o ujmującej osobowości, z poczuciem humoru, co moim zdaniem, jest niezwykle istotne w kontaktach zwłaszcza ze "zbolałym" po zabiegu pacjencie. Podczas obydwu operacji, a także wszystkich wizyt byłam traktowana z uprzejmością i empatią. Po zabiegach miałam możliwość kontaktu telefonicznego z lekarzem, co wzmacniało moje poczucie bezpieczeństwa i zapewniam- nie dano mi odczuć, że dzwonię w nieodpowiedniej porze lub w zbyt błahej sprawie.
Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana doktora Tomasza Miętkiewskiego jeżeli konieczna jest konsultacja lub leczenie u dobrego, godnego zaufania ortopedy.
Hanna

JEST TO LEKARZ GODNY POLECENIA MIŁY UPRZEJMY Z POCZUCIEM HUMORU DOBRZE TŁUMACZY O CHOROBIE BEZ STRESOWE PODEJSCIE WRACAM DO ZDROWIA I CZUJE SIE SWIETNIE PO ZABIEGU

Najlepszy Lekarz Jakiego Znam ! kompetentny , fachowiec w każdym calu , uprzejmy , miły , polecam wszystkim . Pozdrawiam

lekarz fachowy , bardzo kontaktowy , byłem już na dwóch wizytach i będę dalej chodził dalej ,dostałem skierowanie na rehabilitację , polecam

Zaangażowanie w los pacjenta , profesjonalizm ,kompetencja, duża wiedza , super podejście do pacjenta , miły , grzeczny , z poczuciem humoru . Polecam

Miałem operację kolana. Jestem bardzo zadowolony , Dr to prawdziwy fachowiec , naprawdę zna się na tym co robi. Dziękuje

Najlepszy ortopeda z jakim miałem okazję się zetknąć . Polecam , fachowiec , z dużą wiedzą i podejściem do pacjenta

kompetentny, uśmiechnięty , z poczuciem humoru, perfekcjonista , właściwy człowiek na właściwym miejscu pozdrawiam

Najlepszy ortopeda jaki istnieje. Moja przygoda z ortopedami zaczęła się dawno.Miałam poważny uraz kolana , zerwanie więzadeł , wszystko co możliwe totalna ''kaszanka'' . Trafiłam do wielu ortopedów i żaden nie umiał mi pomóc , postawić dobrej diagnozy , byłam załamana . Przez przypadek usłyszałam o dr Tomaszu , poszłam na pierwszą wizytę i po prostu ''zakochałam się'' dr od razu dobrze mnie zdiagnozował , wszystko po kolei wytłumaczył , byłam zachwycona :) teraz moje kolano ma się bardzo dobrze i na pewno jeszcze długo mi posłuży :) każdego dnia dziękuje za to że poznałam dr Miętkiewskiego :) tylko ON I ŻADEN INNY !

Wszystkim Polecam dr Miętkiewskiego :) jestem po operacji haluksa , w końcu mogę nosić ulubione buty, mam śliczną wąską stopę :) i już nie mogę się doczekać operacji drugiej stopy... zero stresu przed zabiegiem , atmosfera super :) mam tak małą bliznę , w ogóle jej nie widać... cieszę się że trafiłam właśnie do dr !! profesjonalista w każdym calu. Pozdrawiam dr bardzo serdecznie , do końca życia będę wdzięczna ! dziękuje