dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Miałem pecha i niestety trafiłem na tego lekarza. W rozmowie nieprzyjemny,żeby nie powiedzieć gorzej-kompletny brak kultury osobistej.Co do jego wiedzy medycznej-tez raczej nie ma się czym pochwalić! Zdecydowanie NIE POLECAM !!!

Zosia Położna: Znam dr Miętkiewskiego i bardzo go cenie jako dobrego fachowca i wspaniałego człowieka. Jest miły i sympatyczny.osobiście pomógł mi bardzo i ulżył w moim cierpieniu. Nie zgadzam się z tym ,że jest gburowaty jest to człowiek o pogodnym i spokojnym usposobieniu.

Zosia Położna:

Nie chcę mi się wierzyć w to co wy tu wypisujecie. Byłam u dr Tomasza i w szpitalu i w poradni i jestem naprawdę zadowolona.Profesjonalista w każdym calu, ma wspaniałe podejście do pacjenta, jest miły i uprzejmy i lubi żartować :)po prostu wspaniały człowiek .To prawdziwy lekarz z powołaniem ! Jeśli chodzi o SOR to ludzie traktują to jak poradnie przecież trzeba pamiętać ,że tam lekarz ma udzielić tylko pierwszej pomocy a nie konsultacji ! No bo przecież tak trudno jest iść do lekarza rodzinnego po skierowanie! najłatwiej iść do szpitala..czekać i zajmować miejsce dla cięższych przypadków !

Zdecydowanie polecam dr Miętkiewskiego!!

Pozdrawiam Panie Doktorze :)

Znakomity specjalista, z poczuciem humoru. Przedstawia całą prawdę o chorobie - nic nie ukrywa. Doskonale robi blokady i bezboleśnie podaje leki. Wiem jaki jest czasem poziom pacjentów na dyżurze ("wczorajści", brudni, śmierdzący - wyspali się i przychodzą na drugi dzień) . Jak się szanuje lekarza to działa to w drugą stronę. Przychodzę prywatnie choć mogę na Nfz, doceniając wiedzę doktora.

Wyjątkowo bezczelny typ. Narzeczony doznał urazu żeber, pojechał więc na pogotowie, by sprawdzić, czy przez przypadek nic nie złamał, bo dolegliwości bólowe były znaczne. Pan Tomasz najpierw nie chciał go przyjąć, potem poszedł na kawę i nie wracał przez ponad godzinę, a następnie po wykonaniu rtg nawet go nie przyjął w gabinecie, tylko wręczył przez pielęgniarkę świstek papieru! Doprawdy podręcznikowy przykład kompleksu Boga. Ten Pan powinien zrozumieć, że jest w pracy, a nie na imprezie u znajomych. Nie polecam

Świetny specjalista. Po zabiegu artroskopii kolano jak nowe! Nie zmieniłabym tego lekarza na żadnego innego. Pan doktor ma indywidualny kontakt z pacjentem.W ramach swoich usług zapewnia kompleksowe, bezpłatne leczenie ;)

Świetny specjalista.
Po zabiegu artroskopii kolano jak nowe!

Lekarz nadzwyczaj miły, z poczuciem humoru,bardzo dobry specjalista,polecam go bardzo.Dociekliwie mnie leczył gdy już wszyscy inni powiedzieli, że ma się przyzwyczaić do bólu. Moje przewlekłe stany zapalne minęły, skierował mnie również do innych specjalistów, kierował moim leczeniem kompleksowo.Leczę się u doktora od kilku lat i wiem jak ludzie próbują się poprzez ostry dyżur wepchnąć do ortopedy. Nie jest to fer wobec osób, które jak ja dzielnie czekają w kolejce do poradni. Te negatywne komentarze piszą właśnie tacy ludzie co zostali odesłani z ostrego dyżuru planowo do poradni.

Znakomity fachowiec z poczuciem humoru. Operował mi kanał nadgarstka- dosłownie malutka blizna 3cm, kosmetyczna. Po 14 dniach powróciłam do pracy. Palce przestały drętwieć i boleć w nocy. Polecam.

Operował dwa moje haluksy, pewna ręka, stópki jak nowe!, małe blizny, z poczuciem humoru. Negatywne opinie mogą chyba tylko wystawiać osoby, które nie chodzą do doktora do poradni. Zawsze uczynny, dostępny pod telefonem - doradzi, skonsultuje. Polecam jeśli chcesz mieć piękne stópki. ps.Ja już mam i chodzę na obcasach znów:) Dziękuje doktorze!:)

Naprawde dobry lekarz.poszlam do niego z bolem barku (przypuszczalam jedynie naciagniecie).na podstawie rtg juz postawil diagnoze ktora tylko potwierdzil wykonanym usg.szczery do bolu,nic nie ukrywa,mowi o wszelkich swoich podejrzeniach i mozliwych konsekwencjach.do tego duze poczucie humoru ktore oczywiscie nie umniejsza pelnego profesjonalizmu.do tego podaje do siebie kontakt wiec mozliwe pozniejsze konsultacje przez telefon i pomoc praktycznie z dnia na dzien.w 100% polecam,naprawde odwiedzilam w swoim zyciu wielu ortopedow ale na pewno tego bede sie trzymac bo naprawde zna sie na rzeczy.