dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Złego słowa nie można powiedzieć o lekarzu , który wita ze łzami w oczach, a odsyła z gabinetu z uśmiechem i szansą na szybkie odzyskanie zdrowia. Polecam ze szczerego serca.

Dziwny człowiek, pojawiłam się u niej w szpitalu z raną ciętą na pięcie, powiedział, że zszyje ale zażartował, że bez znieczulenia, zszył mnie po ok godzinie i bez znieczulenia, darłam się w wniebogłosy, aż przyszło jeszcze dwóch innych lekarzy, jeden z nich mówi "ej tomek czy ty jej to robisz bez znieczulenia? a on na to "a co ona ma 14 lat "?, później owy człowiek stwierdził, że szłam na balon, gdy się wydarzyła kontuzja, zajarać zielsko, a nie podlać kwiaty ..... aż żal

Brak słów na Pana dr. Przyjal mnie na Lutyckiej z urazem kolana. Owszem zbadal ale co to za badanie. Chamskie poczucie humoru!!!!! Powiedzial ze sama sie okaleczyłam. Do tego zle wystawil karte - pomylil moje nogi!!!! A jakby tak trzeba bylo operowac to zoperowaliby mi zdrowową nogę!! Nawet nie uslyszałam przepraszam jak wrocilam na drugi dzien po prawidlowo wypisaną karte. Kazdy moze sie mylic - lekarzowi nie wypada. Odzywki Pana dr są ponizej krytyki. Mam nadzieje ze do niego juz nie trafię.

Dobry fachowiec dzięki niemu mam nogę i chodzę

Dobry fachowiec dzięki niemu mam nogę i chodzę

Świetny lekarz! Doskonale wie co robi, bardzo miły można z nim pożartować, byłam u kilku nikt nie widział stanu zapalnego on tylko dotknął kolano i od razu postawił trafną diagnozę, którą potwierdził później usg. Niespełna 2 miesiące po pierwszej wizycie jestem już po zabiegu artroskopii kolana, nie chciałam mu wierzyć że mam przerost tkanki tłuszczowej w kolanie - i nie wierzyłam dopóki na własne oczy tego nie zobaczyłam podczas zabiegu!! Polecam go wszystkim, jest pod telefonem zawsze wszystko wytłumaczy i pomoże.

Każdy ma prawo do własnej opinii. Nie musicie od razu zakładać, że dobre opinie sam sobie wypisuje. Ja nie jestem z Nim spokrewniona a uważam go za super specjalistę. 7 lat miałam problem z kolanem...brałam drogie tabletki, które mi nie pomagały...jeden lekarz uważał, że to dlatego, że "rosnę" a drugi, że wymyślam. Doktor Miętkiewski po przebadaniu od razu postawił dobrą diagnozę, dostałam 3 zastrzyki i kolano jest jak nowe. Pomógł również mojej mamie i siostrze. Jest profesjonalistą, który wie jak leczyć ludzi. Wszystkie niezadowolone osoby będące na sorze powinny uwzględnić specyfikę tego oddziału.

Pan doktor przyjął mnie w Poznaniu na Lutyckiej ze skręconym kolanem. Myślę, że niektórzy niedopieszczeni pacjenci ze zwichniętym paznokciem mogą się poczuć przez tego lekarza niedocenieni. Ja zerwałem więzadło i zostałem potraktowany tak jak tego oczekiwałem, kompleksowo. Na drugi dzień przyjechała do mnie do domu orteza.

Ten lekarz to jakaś masakra !!!Cham i prostak,nic więcej.Wulgarnie odnosi się do pacjentów!Nie polecam spotkania z kimś takim jak ten pan !!!

Bardzo dobry lekarz. pomaga mi od 3 lat! polecam kazdemu ;) Anna

Bardzo dobry lekarz. pomaga mi od 3 lat! polecam kazdemu ;) Anna