dr n. med. Tomasz Miętkiewski

profesjonalista, bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.

profesjonalista, bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.

Bardzo dobry fachowiec, przywrócił mi wiare w lekarzy:)jestem wdzieczna za poświęcony czas i opiekę, smiało wszytkim polecam! Irena

Irena

Bardzo ludzkie podejście do pacjenta. Lekarz zrozumiale tłumaczy pacjentowi jego problem i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania oraz wyjaśnie wątpliwości,

miły gość ,ma zamiłowanie do wykonywanego zawodu ,to jego powołanie . Bardzo mi pomógł - nie mam problemu z haluksami, małe blizny i nareszcie mogę znowu chodzić na obcasach :) POLECAM!!!!!!!!!!

Przesympatyczny uprzejmy a przede wszystkim profesjonalny lekarz, strasznie dba o pacjenta Polecam tego lekarza naprawde to wyjątkowy człowiek i przystojny:) Cieszę się że wreszcie trafiłem na fachowca. Panie doktorze pozdrawiam.

Świetny lekarz! Miałam do czynienia z różnymi lekarzami, ale tylko ten zajął się naprawdę moim problemem. Śmiało mogę polecić.

Wspaniały człowiek!Najlepszy fachowiec,skromny,kompetentny,dba o pacjenta,wszystko tłumaczy szczegółowo,humor go nigdy nie opuszcza i rozumie strach człowieka.

Najlepszy ortopeda w Poznaniu, doskonale diagnozuje, operuje i fachowo opiekuje się pacjentami w okresie rehabilitacji. Bardzo uczynny- prawdziwy lekarz z powołaniem... Operował mnie w Klinice- super opieka w trakcie i po zabiegu.

bardzo dobry lekarz, pełen profesjonalizm, rekonstruował mi ACL kolana, jestem super zadowolona a to dopiero 3 miesiące po operacji.Polecam tego lekarza za super podejście do chorego, wytłumaczenie wszystkiego.

bardzo dobrty specjalista jestem bardzo zadowolony co tu wiecej pisac FACHOWIEC!!!!!!!!!! .