dr n. med. Tomasz Miętkiewski

.Bardzo dziękuje Doktorowi za przywrócenie sprawności mojej dłoni! Polecam !! dr Miętkiewski to właściwy człowiek na właściwym miejscu. Mało jest takich lekarzy jak on.

po artroskopii kolana (wypadek)i dwóch zabiegach na obu nadgarstkach- zespół cieśni nadgarstka -miewam się całkiem dobrze! dla będących w temacie - ,nie kuśtykam" i nie krzyczę w nocy z bólu . myślę , że lepszej zachęty nie trzeba .pan doktor naprawdę pomaga! leczę się u niego od 4 lat i nie zamierzam Go zmieniać. nigdy nie odmawia pomocy . szanuję GO za to, że nie pozwala sobie ,,wejść na głowę"osobą , które przychodzą na dyżur i myślą , że ,,pozjadały wszystkie rozumy" a świat kręci się w okół ich osoby. ...

zmieniać. nigdy nie odmawia pomocy .
szanuję GO za to, że nie pozwala sobie ,,wejść na głowę"osobą , które przychodzą na dyżur i myślą , że ,,pozjadały wszystkie rozumy" a świat kręci się w okół ich osoby. bardzo dziękuję!:)

Najlepszy lekarz jakiego w życiu poznałem. Wszystkie negatywne opinie to jakieś bzdury wyssane z palca. Nikt mi tak nie pomógł jak dr Miętkiewski. Polecam !

dr Miętkiewski w przeciwieństwie do innych lekarzy potraktował mnie jak normalnego pacjenta,któremu trzeba pomóc. Inni jak zobaczyli ile mam lat uznali ,że mnie boli kręgosłup to jest normalne. Dzięki dobrze dobranej fizjoterapii i zaleceniom dr nareszcie czuję się dobrze. bardzo kulturalny , lekarz z klasą.

Rzadko się zdarza aby lekarz był tak uprzejmy i kompetentny, postawił trafną diagnozę i dokładnie mi wszystko wytłumaczył. Wizyta była w ramach NFZ a jestem z niej bardziej zadowolona niż z tych prywatnych u rzekomych ''znakomitości''.

Jestem pacjentkom od roku. Wizyty w poradni ortopedycznej były rzeczowe. Dr uprzejmy i kulturalny. Postawił trafną diagnozę, którą potwierdził zabieg. Zoperował mnie perfekcyjnie. Po zabiegu nie ma już śladu i skończyły się moje problemy z kolanem.Dziwią mnie negatywne opinie, które wystawiają pacjenci przychodzący na Lutycką. Zapominają, że to nie poradnia a dr ma na głowie w czasie dyżuru setki ludzi z czego większość nie powinna się tam znaleźć. To cwaniaki, którzy nie chcą czekać na wizytę w poradni. zabierają czas i miejsce tym z nagłych wypadków.Tam nie ma czasu na zbędne uprzejmości. Jak chcą ocenić lekarza niech przyjdą do poradni. Bardzo polecam doktora i to nie przypadek , że do niego trudno znaleźć wolny termin.

.Zdecydowanie najlepszy ortopeda! .Bardzo mi pomógł, jestem bardzo zadowolona byłam już u kilku ortopedów i tylko on postawił dobrą diagnozę , wytłumaczył mi wszystko od samego początku do końca wszystko pokazał co i jak ,jest świetnym lekarzem ma wspaniałe podejście do pacjenta przy tym jest zawsze uśmiechnięty,ma poczucie humoru :) Zdecydowanie polecam innym dr Miętkiewskiego :) Jest po prostu wyjątkowy :)! Pozdrawiam Panie Doktorze !

.Zdecydowanie najlepszy ortopeda!
Jest po prostu wyjątkowy :)!
Pozdrawiam Panie Doktorze !

super człowiek i doktor polecam z całego serca każdemu.Opinie negatywne są bardzo krzywdzące dla tego Pana.Jest kompetentny z powołaniem nie spotkałam jeszcze tak wspaniałego lekarza.Panie Doktorze trzymać tak dalej. Wszystkiego najlepszego.

Jak widzę te kiepskie komentarze to się dziwie... Na Lutyckiej nie ma dyżuru ortopedycznego!!! tylko pomoc doraźna w ramach urazów. Nie udziela się tam porad ortopedycznych. Leczenie odbywa się w poradniach ortopedycznych. Przychodzicie i zbieracie miejsca takim jak ludziom z prawdziwym urazem. Miałem złamaną rękę na lodowisku i musiałem czekać długo bo Pan doktor musiał, każdemu kto nie raczył iść do lekarza rodzinnego i poradni ortopedycznej to wyjaśniać. Musi mieć anielską cierpliwość. Nastawił tak jak było przed urazem, fachowo - postanowiłem poszukać gdzie leczy w poradni ortopedycznej. Jestem jego pacjentem i nie zamierzam zmieniać lekarza. Na ostry dyżur nie przychodzi się od tak sobie kontrolnie, bo się znalazło czas. Przede mną było dwóch gości, którzy mieli uraz żeber tydzień temu i łaskawie się zjawili na Lutyckiej _ żałosne!!.Doktorze proszę się nie przejmować komentarzami od ludzi( bo nie można nazwać ich pacjentami), którzy nie powinni trafiać na taki dyżur. A ja dziękuje za profesjonalną opiekę ortopedyczną.

Trafiłam na tego lekarza w najgorszym dla siebie momencie. Najpierw jadę na Lutycką i przyjmuje mnie dr Pankiewicz, stwierdza że mam złamany nadgarstek a nastawienie go jest możliwe tylko przy pełnej narkozie. Ponieważ nie byłam na czczo ( była ok 22 wieczorem) musiałabym czekać ok 6 godz żeby taki zabieg przeprowadzić.Pan dr Pankiewicz informuje mnie że istnieje możliwość że na własną odpowiedzialność zwolnię się do domu i przyjadę na pogotowie rano. I tak zrobiłam nie wiedząc w co się wpakowałam.Rano przyjął mnie p.Miętkiewski- nie pozwolił wejść mi na wizytę razem z mężem, następnie zapytał się po co niby przyszłam... Zaczęłam zdenerwowana tłumaczyć całą sytuację po czym usłyszałam że co ja sobie wyobrażam że przychodzę sobie jeszcze myślę że zostanie mi nastawiony nadgarstek... to chyba żart... z nerwów nie potrafiła nic powiedzieć ... zaczęłam tłumaczyć że nie zostałam do zabiegu w nocy bo musiałabym czekać 6 godz itd ale Pan doktor czerwony na buzi wyzwał mnie i stwierdził że nic nie nastawi i że mam wrócić do poprzedniego lekarza. Dobrze że w końcu do gabinetu wszedł mój mąż i zabrał mnie stamtąd. Wyszłam zapłakana i czułam się jak śmieć. Nie zasłużyłam na takie potraktowanie. Panie Doktorku pokazał Pan swoją niskość i gburowatość. Być może jest Pan miły ale ja nie miałam takiego szczęścia żeby poznać to Pana dobre oblicze. Dla mnie jest Pan kiepskim fachowcem i nie powinien Pan być dłużej lekarzem...