dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Najgorszy ortopeda z jakim kiedykolwiek miałem do czynienia. Przyszedłem z poważnym skręceniem kostki, a dostałem tylko kompres z Altacetem. Na następny dzień u prawdziwego ortopedy okazało się, że sprawa jest poważna i czekało mnie długie leczenie. Mój znajomy poszedł do tego pseudolekarza ze złamaną ręką. Po RTG stwierdził, że nic wielkiego tu się nie stało - rękę zawinął i do domu. Rano, gdy ból był nie wytrzymania kolega pojechał do szpitala i okazało się, że ma złamaną rękę. Mam nadzieję, że nigdy nie będziecie musieli na niego trafić. Oprócz tego głupie chamskie odzywki. Działo się to w szpitalu na Lutyckiej w Poznaniu.

Skoro nie leczy się Pani u doktora, tylko była na komisji, nie ma podstaw oceniać doktora jako specjalisty. Opinie mogą wystawiać pacjenci, którzy leczą się u doktora.

Niestety, nie wiem kto i za co wychwala Pana "doktora". Wczoraj trafiłam do tegoż po dwutygodniowej rehabilitacji stawu skokowego. Pan doktor na dzień dobry wyzwał mnie i coś bręczał sobie pod nosem na temat mojej "kosmetycznej" ortezy-nota bene zaleconej przez innych lekarzy chirurgów- był wręcz chamski - powiedzieć nieprofesjonalny to za lekkie słowo. Kultura osobista- zerowa, diagnoza mijała się zupełnie ze stanem rzeczywistym (wcześniej wypowiadało się na temat mojego urazy dwóch różnych chirurgów, a dzisiaj po "świetnej" wczorajszej wizycie u tegoż Pana-nie nazwę go lekarzem, bo obrażę innych, zmuszona byłam skorzystać z odpłatnej wizyty u innego ortopedy, który podzielił zdanie chirurgów). Jak najdalej od tego kogoś, zwłaszcza z poważnymi urazami. Zdecydowanie NIE POLECAM. A żarty tegoż Pana nie są nawet na poziomie mojego 14-letniego dziecka. Żenująca osoba, żaden specjalista.

Też miałam artroskopię, doktor zawsze zapisuje leki przeciwzakrzepowe. Ja jestem bardzo zadowolona, nie śpieszno mi do endoprotezy. Doktor pomaga i leczy, jest dostępny pod telefonem i służy wiedzą. Pozdrawiam doktorze

Dziś doktor usunął druty, stopa wygląda tak młodo, już nie mogę doczekać się wąskich butów po tylu latach. Dziękuje doktorze.!

Pan Doktor robił mi artroskopie kolana, okazało się, że przez przyjmowane przeze mnie leki, o których zgłaszałam lekarzowi nabawiłam się zakrzepicy. Jak poszła na kontrolę do lekarza żeby sprawdził dlaczego tak bardzo boli mnie łydka i mam całą stopę opuchnięto stwierdził że to normalne i tak musi być. Dobrze, że udałam się na prywatną wizytę lekarską do innego lekarza, który jednoznacznie stwierdził, że to jest zakrzepica i jak najszybciej muszę zacząć leczenie. Nie polecam tego lekarza, no chyba, że ktoś chce doświadczyć takich nieprzyjemności jak ja.

Super lekarz świetnie wytłumaczy problem dla mnie najlepszy lekarz znalazł przyczynę wypadania rzepek i skutecznie ja rozwiazal

Polecam dr Miętkiewskiego , naprawdę jest bardzo dobrym lekarzem , myślę ,że nie ma drugiego takiego lekarza jak on , bynajmniej ja osobiście na kogoś takiego jeszcze nie trafiłem. Chciałem z tego miejsca bardzo podziękować Panu Doktorowi za wszystko co dla mnie zrobił. Dziękuję !

Jeśli chcecie mieć fachową opiekę , dobrze postawioną diagnozę , lekarza który zawsze i wszędzie pomoże , odbierze każdy telefon , wytłumaczy wszystko od A do Z , będzie wspierał , to tylko dr Miętkiewski

.Cóż mogę powiedzieć. Jestem po operacji haluksa i prawdę mówiąc nie mogę doczekać się drugiego zabiegu. Ilekroć spoglądam na moją stopę uśmiecham się od ucha do ucha. Po tylu latach męczarni , spędzania godzin nad wybieraniem odpowiednich butów , bólu i płaczu nad tym ,że nie mogę po prostu bez wstydu wyjść boso na plażę.. w końcu mogę żyć normalnie i to wszystko dzięki doktorowi Tomaszowi Miętkiewskiemu , któremu jestem wdzięczna z całego serca za to ,że dzięki niemu moje życie jest lepsze. Zoperował mnie perfekcyjnie , nie mam praktycznie żadnych blizn , wszystko zagoiło się błyskawicznie ! Więcej takich lekarzy w Polsce !! Bo to właściwy człowiek na , właściwym miejscu . Polecam wszystkim z całego serca