dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Idę już na drugiego haluksa i będę miała obie wąskie stopy:), Polecam dobry operator, kosmetyczne blizny:)

Godny polecenia specjalista z dużym poczuciem humoru. Moje kolano puchło od 6 miesięcy- nie potrafili powiedzieć o co chodzi. Sąsiadka poleciła mi doktora i po miesiącu mam dwa kolana równe. A ponuraki niech się kiszą we własnym sosie:)

Ja leczę się u doktora w poradni i jestem zadowolony. Zawsze gdy dzwonię poradzi. Ludzie przychodzący do SOR- zawsze im się wszystko należy - bo płacą składki - typowe zachowanie buraka. Co do poczucia humoru - lepiej je mieć niż być Pisiolem lub fanką ojca Rydzyka. Uśmiechnięci ludzie dłużej żyją. :)

Ten pan na miano lekarza, juz o doktorze nie mówiąc, po prostu nie zasługuje. Niegrzeczny, gburowaty, chamski, traktujący pacjenta jak zło konieczne, zero empatii, kompetencji, wiedzy. Przekonywał mnie, że ból kręgosłupa krzyżowo-lędźwiowego mojej mamy spowodowany jest pęknięciem żeber sprzed 3 miesięcy, co było totalną bzdurą, jak stwierdzili inni lekarze, synowi odmówił pomocy podczas wizyty na SOR na Lutyckiej, gdy przyjechaliśmy w nocy z obrzękiem i bólem zagipsowanej tam wcześniej, w oczekiwaniu na zabieg chirurgiczny ręki twierdząc że nie przestrzega zaleceń lekarskich i nie nosi reki na temblaku, więc niech cierpi a ręka niech puchnie. Podważał jednocześnie wiedzę i kompetencje swojego przełożonego, ordynatora oddziału, który zdecydował o operacji ręki, prorokując, że ręka i tak sie nie zrośnie. Zrosła się pięknie, dzięki pomocy prawdziwych lekarzy, specjalistów a nie konowałów takich jak pan Miętkiewski. Ten człowiek nie powinien być lekarzem, nigdy i nigdzie, bo kiedyś jakiegoś pacjenta po prostu zabije, swoją bezdusznością, lenistwem, brakiem wiedzy i zadufaniem. Pozytywne opinie, wszystkie na 5, wypisuje chyba sam o sobie, bo któż inny napisałby o nim „wspaniały lekarz”?. I to podkreślanie poczucia humoru - dla mnie dobry lekarz ma poczucie odpowiedzialności za życie i zdrowie pacjenta, nie poczucie humoru, szpital to nie kabaret.
NIE POLECAM nikomu .

Lekarz naprawdę dobry, potrafi wytłumaczyć na czym polega dolegliwość, ma super wyposażony gabinet. Jestem po artroskopii i jestem bardzo zadowolona, przejmuje się każdym swoim pacjentem, jest bardzo miły i duże poczucie humoru. Polecam;] ps. co do narzekających "pacjentów" z SORu o "wysokiej kulturze" to szkoda nawet pisać, niektórzy powinni trafiać do pediatry lub psychiatry:)

Bardzo dobry lekarz z doświadczeniem,polecam osobom odpornym psychicznie- duże poczucie humoru :),mnie wyleczył bardzo dobrze,duży szacun doktorze.Zawsze znajduje czas dla swoich pacjentów.

Widzę,że ostatnio trafiają na SOR same miękkie dydki:), współczuję doktorowi, że ma do czynienia z takimi ludźmi. Najważniejsze dla mnie, że jest dobrym specjalistą i bardzo sprawnie operuje.

Najwspanialszy lekarz jakiego kiedykolwiek poznałam. Jest po prostu cudowny. Nie ma drugiego takiego jak On! Naprawdę zajmuję się każdym swoim pacjentem, nie zlewa i nie odsyła z kwitkiem jak większość lekarzy, profesjonalnie podchodzi do tematu.Ma duże poczucie humoru , naprawdę aż chce się chodzić do takiego lekarza! Przy tym jest zabójczo przystojny!. Do wszystkich tych ,którzy piszą złe opinie o dr Miętkiewskim naprawdę powinni iść się leczyć ale u innego specjalisty.Polecam psychiatrę :) A dr Miętkiewskiego bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuje !

A dr Miętkiewskiego bardzo serdecznie pozdrawiam i dziękuje !

W sumie to chciałam pisać tu jakieś wypracowania jaki to cudowny lekarz, z powołaniem do tego zawodu, który troszczy się o pacjenta, dokładnie przebada, jak trzeba to pożartuje, nie owija w bawełnę.Najważniejsze to, że Pierwszy raz w życiu tatuś nie trzymał mnie za rękę przy zabiegu, powiedzmy z "igłą", bo mam całkowite zaufanie do doktora. W sumie po co zbędne słowa..Po prostu.. Najlepszy lekarz ever.

Lekarz zdecydowanie godny polecenia, jeśli ktoś lubi być potraktowany konkretnie,fachowo i bezstresowo co przy tego typu zabiegach jest bardzo ważne :- )Właściwy człowiek na właściwym miejscu.... Pozdrawiam :))