dr n. med. Tomasz Miętkiewski

Najlepszy !!!Najlepszy !!!Najlepszy !!!Najlepszy !!!Najlepszy !!!Najlepszy !!!Najlepszy !!!Najlepszy !!!

Nie ma drugiego takiego jak Doktor -poświęca czas i angażuje się w los pacjenta -zawsze uśmiechnięty -z dużym poczuciem humoru -wszystko idealnie tłumaczy -podtrzymuje na duchu -najlepszy operator -odbierze każdy telefon od pacjenta , pomoże doradzi... -perfekcjonista w każdym calu -prawdziwy lekarz z powołaniem NAJLEPSZY ORTOPEDA EVER !!! POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!!

Nie ma drugiego takiego jak Doktor
-poświęca czas i angażuje się w los pacjenta
-zawsze uśmiechnięty
-z dużym poczuciem humoru
-wszystko idealnie tłumaczy
-podtrzymuje na duchu
-najlepszy operator
-odbierze każdy telefon od pacjenta , pomoże doradzi...
-perfekcjonista w każdym calu
-prawdziwy lekarz z powołaniem
NAJLEPSZY ORTOPEDA EVER !!!
POLECAM POLECAM POLECAM !!!!!!

super lekarz , kompetetny, ciągle usmiechnieety, poswięca dużo czasu pacjentowi, nowoczesny gabinet z dobrym sprzętem.

Witam jestem świeżo po operacji haluksa uważam że Pan doktor jest najlepszym ortopedą w swojej dziedzinie miły , inteligentny , dowcipny , jak pacjent się boi to podtrzymuje na duchu poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje , jak najbardziej godny polecenia ja osobiście na drugą nóżkę pójdę i będę miała w końcu śliczne stópki żałuję tylko że tak póżno na niego trafiłam i tak długo zwlekałam . Dziękuje panie doktorze !!!

Nie ma co tu się rozpisywać ,i opisywać wszystkiego po kolei dr Miętkiewski jest najlepszym specjalistą i nie będę tu opisywać jaki jest cudowny. Wystarczy iść na wizytę i sami się o tym przekonacie :) Polecam wszystkim i każdemu z osobna !!!!!!

.Najlepszy ortopeda na świecie :) ! Pierwszy raz spotkałam się z czymś takim żeby lekarz miał tak fajne podejście do pacjenta :) na luzie z humorem i uśmiechem od ucha do ucha.., nie zostałam potraktowana jak przedmiot ,co u większości tych ''super'' lekarzy jest normalne zachowują się jakby przyjmowali pacjentów za karę ! Oczywiście pełen profesjonalizm :) ! Właściwy człowiek na właściwym miejscu... Polecam Wszystkim !

jestem zadowolona, dobry operator, małe blizny. Polecam wszystkim. Moja stopa węższa o 2cm:) Pozdrawiam Doktorze!

Kompetentny fachowiec zrozumiale tłumaczący chorobę oraz metodę leczenia. Bardzo uprzejmy i wzbudzający zaufanie. Poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. Gorąco polecam tego lekarza osobom poszukującym fachowej pomocy.

Kompetentny fachowiec zrozumiale tłumaczący chorobę oraz metodę leczenia. Bardzo uprzejmy i wzbudzający zaufanie z poczuciem humoru. Poświęca pacjentowi dużo czasu i zawsze służy poradą przez telefon.

super lekarz, kompetentny, bardzo dobry specjalista, poświeca czas pacjentowi, tłumaczy i doskonale leczy