lekarz Tomasz Nawrot

2,6
2,7
2,9

Dwa dni temu wykonano u mnie zabieg cholecystektomii, podczas porannej wizyty powiedziałam o niezwykle silnym bólu barków, poprosiłam o silniejszy srodek przeciwbólowy (podano mi tylko paracetamol) na co lekarz o którym mowa spojrzał na mnie pogardliwie pytając „No to chce pani dzisiaj isc do domu czy nie?” Poza tym zero wyjaśnień co do przebiegu operacji, zero wyjaśnień co do postępowania po zabiegu. Lekarz ogólnie niesympatyczny i arogancki. Nie polecam.

Lekarz ogólnie niesympatyczny i arogancki.
Nie polecam.

Trafiłam pod opiekę Pana Doktora w związku z przepukliną i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem profesjonalizmu lekarza. Pan Doktor po oględzinach miejsca do operacji, szczegółowo wyjaśnił mi czas i przebieg leczenia, jak również odpowiedział na wszystkie w pytania. Lekarz podchodzący do pacjenta z wyrozumiałością i sympatią. Jest to dla mnie szczególnie ważne, ponieważ jestem osobą niepełnosprawną i takie osoby jak ja potrzebują większego zrozumienia ze względu na choroby im towarzyszące. Życzyłabym sobie by każdy lekarz, którego spotykam wykazał się takim podejściem, które w tej profesji jest kluczowe.

Sympatyczny lekarz, który poświęca pacjentowi odpowiednią ilość czasu. W bardzo dobry sposób komunikuje się z pacjentem. Nawet trudne wiadomości przekazuje w odpowiedni sposób. Szczerze polecam!

Niekompenetny i niesympatyczny. Odmowil przyjecia do szpitala bez okreslenia konkretnego powodu. omijac z daleka

Rewelacyjne podejście do pacjenta. Relacja bez zbędnych podtekstów. Wszystko dokładnie wytłumaczone. Da się? Jak dla mnie to wzór do naśladowania dla pseudo-uzdrowicieli.

Lekarz, który u swojej podopiecznej ( mieszkającej w jego domu) nie zauważył objawów zatrucia. Dnia poprzedniego wymiotowała cały wieczór, miała rozszerzone źrenice, nie miała siły wstać z łóżka. Następnego ranka genialny PAN DOKTOR zmusił ją , żeby w tym stanie poszła do szkoły. Szycie ran bez znieczulenia wybranym pacjentom, bądź słuchanie muzyki na sali operacyjnej to też standardowe zachowania PANA DOKTORA. Cytuję "przecież ja to robię, co drugi dzień, co to dla mnie " . Na koniec dodam ,że PAN DOKTOR miał problem z dostaniem się na studia . Myślę, że dzięki mamusi dentystce w ogóle ja skończył. Pacjenci dla niego to przedmioty zrobić, zaszyć, zapomnieć...

obcesowe traktowanie chorego , odmowa leczenia operacyjnego bez wytłumaczenia dlaczego.

W pełni profesjonalizm w stosunku do pacjenta. polecam

W pełni profesjonalizm w stosunku do pacjenta.
polecam

nie mam zdania tam taramtam tamm albo cos tam

nie mam zdania tam taramtam tamm albo cos tam

Lekarz podchodzi do pacjenta profesjonalnie i życiowo mimo wizyty w ramach NFZ, co jest rzadkością u innych. Tłumaczy schorzenie i poświęca pacjentowi wystarczająco dużo uwagi. Polecam.