W 1999 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Odbyłem roczny staż w 7 Szpitalu Marynarki Wojennej w Gdańsku. W roku 2002 zdałem egzamin specjalizacyjny I st z medycyny morskiej. W 2007 uzyskałem tytuł specjalisty z chorób wewnętrznych, a w 2011 specjalisty z gastroenterologii. Posiadam certyfikaty umiejętności Polskiego Towarzystwa Gastroenterologii w zakresie gastroskopii i kolonoskopii. Ukończyłem kursy Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego z zakresu u...

Dr Tomasz Nowak wykonywał mi oba badania i gastroskopię i kolonoskopię, badania przebiegły sprawnie i jedynie z drobnym dyskomfortem, bez bólu :). Na szczęście wyniki dobre, okazało się, że moje dolegliwości są związane z nerwami i zespołem jelita nadwrażliwego - super wiadomość bo bałam się raka. Lekarz bardzo sympatyczny i fachowy. Będę się u doktora leczyła.

Byłem u Doktora z moim tatą na badaniu EUS w Szpitalu Marynarki w Gdańsku. Doktor wykonywał badanie z biopsją guza trzustki. Rozpoznanie złe bo to rak trzustki ale dzięki dr Nowakowi mamy rozpoznanie i wreszcie onkolodzy mogą dać leczenie. Wcześniejsze biopsje pod USG i TK były nieskuteczne. Doktor ma wielkie serce, rzadkie umiejętności i wspaniałe podejście do pacjenta. Bardzo dziękujemy!

Lekarz Tomasz Nowak wykonywał mi kolonoskopię w Luxmedzie, badanie przebiegło sprawnie, Pan doktor jest bardzo miłym, sympatycznym , kulturalnym człowiekiem. Pełen profesjonalizm, cały czas byłem informowany o przebiegu badania. Bardzo miła Pani pielęgniarka asystująca przy badaniu :)

Na konsultacji uzyskałam niezbędne informacje do dalszej walki z SIBO oraz dowiedziałam się jakie błędy były dotychczas popełniane w moim leczeniu. Widać po rozmowie, iż p. Doktor posiada dużą wiedzę w tym temacie. Polecam !

Polecam !

Wizyta przebiegła punktualnie, sprawnie i profesjonalnie. Pan doktor wszystko wytłumaczył i przepisał odpowiednie lekarstwa. Będę za jakiś czas się umawiać na kolonoskopię pewnie. Polecam.

Przeszedłem u Doktora zabieg kolonoskopii w Luxmedzie w Gdańsku na Morenie. Zabieg bezbolesny, profesjonalna diagnoza. Bardzo polecam i pozdrawiam serdecznie.

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dziękuję za pomoc!

Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Dziękuję za pomoc!

lekarz bardzo w porządku!

lekarz bardzo w porządku!

Skorzystałam z wizyty domowej, byłam zadowolona z jego podejścia. Naprawdę można polecić!

Skorzystałam z wizyty domowej, byłam zadowolona z jego podejścia.
Naprawdę można polecić!