dr n. med. Tomasz Postuła

1,9
1,7
1,6
1,6

Nie polecam, najgorszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam styczność. Trzy wizyty - każda kończyła się płaczem, ponieważ doktor był tak nieuprzejmy i chamski. Mimo wszystko chodziłam bo zależało mi na załatwieniu sprawy, a on był łatwo dostępny - już wiem dlaczego. Po ostatniej wizycie powiedziałam dość. Załatwię wszystko prywatnie. Ten Pan nie powinien pracować z ludźmi.

Nie polecam.Wizyta u tego pana doktora to prawdziwy koszmar zarówno psychiczny jak i fizyczny.Zarozumiały,niemiły,opryskliwy nie mówiąc już o bólu jaki zadaje podczas badania.

Nie polecam. Chamski, wredny niekompetentny i niedelikatny lekarz. Nie powinien pracować wogóle jako ginekolog. Lekarze w ŚCO na dziale ginekologii są świetni delikatnii i uprzejmi. Ten lekarz całkowicie psuje renomę ośrodka . Nie wiem kto za to odpowiada ale powinni jak najszybciej pozbyć się tego człowieka z tego szpitala. Dla dobra pacjentów.

Trafiając do Centrum Onkologii oczekiwałam przede wszystkim pomocy i odpowiedniego podejścia do mojej osoby (chorej) !!! Otrzymałam duża (maksymalną) dawkę bólu - nigdy nie miałam do czynienia z tak niedelikatnym lekarzem !!!! Zostałam okrzyczana za brak opisu usg i potraktowana jak "imbecyl" ! Definitywnie nie polecam tego "lekarza" !!!!!!!!!

Zachowanie tego lekarza jest karygodne, nieuprzejmy, mało powiedziane chamski i nieprzyjemny. Nie polecam nikomu. Nie powinien świadczyć usług medycznych nigdzie. A przyjmując pacjentów w Świętokrzyskim Centrum Onkologii psuje opinie tej lecznicy. Życzę mu,żeby wszystkie jego nieuprzejmości zwróciły się przeciwko niemu.

Życzę mu,żeby wszystkie jego nieuprzejmości zwróciły się przeciwko niemu.

Niegrzeczny, obcesowy ,żeby nie powiedzieć chamski. W badaniu zadający ból. Nic nie wyjaśniający, zbywający pacjentkę. Uciekać jak najdalej.

Pan doktor bardzo nieuprzejmy, niedelikatny. Powiedziałabym, że wręcz wredny. Wiem to z doświadczenia, ponieważ byłam u tego pana na paru wizytach na początku ciąży, szybko jednak zmieniłam lekarza i tego nie żałuje. Moja mama też była jego pacjentka gdy miała mięśniaki na macicy, badania wykonywał bardzo boleśnie dla niej i krzyczał by się nie ruszała na fotelu bo przecież nie jest dzieckiem. Nie polecam tego lekarza.

Opinie negatywne jak najbardziej trafione,potwierdzam. Doktor jestnieuprzejmy, rozdarty i aduzo do powiedzenia nie a temat,a przeciez nas (pacjentkinie interesuje jego dziwna filozofia). Potrafi tylko wrzeszczec. Jaknajbardziejnie polecam. Wspolczuje tym comialy nieprzyjemnoscbyc jego pacje tkami ( zwlasnego doswiadczenia).

Nie rozumiem tych bardzo krytycznych opinii. Doktor jest bardzo delikatny, a badanie trwa długo i jest dokładne. Mało rozmowny i zarozumiały? Nie zauważyłam. Ja polecam.

Ja polecam.

przez niego moja mama sie zalamala psychicznie. najgorszy lekarz na swiecie. uciekajcie od niego!!!!!!!!!