dr n. med. Tomasz Postuła

1,9
1,7
1,6
1,6

zarozumialy podkreslajajacy ze ma doktorat typowe zachowanie dla czlowieka krory jest zakompleksiony badanie bardzo bolesne diagnoza w moim przypadku calkowicie nietrafiona ma o sobie bardo wysikie mnimanie uciekajcie od niego tylko kasa i kasa

Nie kwestionuję żadną miarą kompetencji Pana Doktora, jednakże tak nieuprzejmego, chamskiego, zadufanego w sobie lekarza nie miałam okazji spotkać mimo, iż korzystam od wielu lat z różnych poradni medycznych. Samo badanie jest bolesne, nieprzyjemne. Pan Doktor pozwala sobie mówić do pacjentek w trybie rozkazującym per Ty. Nie udziela żadnych informacji odnośnie stanu zdrowia, a zapytany naburmusza się i mówi tylko zdawkowe informacje. Pacjentki traktuje jak zło konieczne, przy okazji nieomieszka udzielić swoich kilku życiowych filozofii nieprzystających do tematu. Nie polecam! P.S. Współczuję pielęgniarkom pracującym z nim w ŚCO.

Jego praca polega na zgarnięciu kasy, bo pacjentki go nie interesują, nie przykłada się do swojej pracy. Taki lekarz nie powinien leczyć. NIE POLECAM!!!

Nie polecam. Bardzo nieuprzejmy, niemiły. Stwarza napiętą atmosferę, jeszcze bardziej stresując kobietę.

ten człowiek nie powinien badać ludzi!!

ten człowiek nie powinien badać ludzi!!

lekarz bardzo nieprzyjemy zadufany w sobie Nie polecam

lekarz bardzo nieprzyjemy zadufany w sobie Nie polecam

Może dr.Postuła nie jest zbyt rozmowny ale napewno kompetentny.Jeżeli coś jest nie tak z pewnością informuje o tym pacjentke i doklada wszelkich staran aby podjac jak najszybsze i najskuteczniejsze leczenie.

koszmarna wizyta, niesamowicie bolesna, lekarz zachowuje się jak weterynarz a raczej rzeźnik wobec krowy, bolało mnie wszystko cały dzień, jak najdalej od tego lekarza ...