dr n. med. Tomasz Romańczyk

Gastroenterolog

W czerwcu 2014 miałem wykonany zabieg zniszczenia śluzówki przełyku metodą HALO.Pełny profesjonalizm.Gorąco polecam pana doktora i jego fachowość.

Mój mąż, który leczy się od wielu lat u Pana Tomasza Romańczyka jest bardzo zadowolony z każdej wizyty lekarskiej. Kompetencja i wysoka kultura osobista.

mam nadzieje, że w publicznej zachowuje te same parametry

mam nadzieje, że w publicznej zachowuje te same parametry

Dr Urbańczyk rzeczowy,kompetentny,serdeczny,niezwykle sprawny manualnie podczas przeprowadzanej gastroskopii,wyczerpująca informacja dotycząca planu leczenia,honoruje badania podstawowe,usg wykonane w ramach Nfz z wdzięcznością myślę o dzisiejszej wizycie i gastroskopii przeprowadzonej sprawnie w kilka minut bez jakichkolwiek nieprzyjemnych doznań

Jestem (ex) pacjentka doktora Tomasza Romanczyka. Napisalam ex i oby faktycznie tak bylo na dlugie lata! Doktor Romanczyk skutecznie wyprowadzil mnie z COLITIS ULCEROSA czyli wrzodziejace zapalenia jelita grubego. Leczenie bylo dlugotrwale a doktor Romanczyk nie poddawal sie. Doskonale wykonuje koloskopie, jest super diagnosta po prostu profesjonalista. Moja opinia moze sie wydawac zbyt pozytywna ale ja po prostu jestem szczesliwa i zdrowa osoba, ktora bez pomocy Doktora Tomasza Romanczyka nie mialaby szans na normalne funkcjonowanie! Nie waham sie nigdy polecac Kliniki w Tychach w ktorej pracuje doktor. Z pozdrowieniem, I.Z.

Najważniejsze - to bardzo dobry fachowiec.Mam szczęście,że do niego trafiłem. Polecam !!!

Jezeli mam wydać opinię na temat dr.Romańczyka oraz placówki,której p.dr.jest współwłaścicielem,to życzyłbym sobie żeby na tym poziomie funkcjonowała cała służba zdrowia w kraju. Pragnę nadmienić iż dla W/w lekarza status społeczny oraz finansowy nie stanowi żadnej różnicy-wszyscy pacjenci zostają przyjęci z szacunkiem oraz kulturą słowa.

U dr Romańczuka mialem robiona kolonoskopie.Badanie to zalecil mi inny lekarz poniewaz gastroskopia nie rozwiazala mojego problemu.Po zjedzeniu ostrych potraw,pieczonych,wypiciu coca coli oddawalem stolec razem z krwia.Bylem juz wczesniej u kilku innych specjalistow,ktorzy przepisywali mi tylko masci i twierdzili,ze to jakies guzki na odbytnicy,ze musze trzymac diete i problem sie konczyl ale nie dla mnie.Chcialem isc do innego lekarza z H-T Centrum,u ktorego mialem robiona gastroskopie ale skierowano mnie do dr Romańczyka.Gdy zglosilem sie juz na badanie przyszedl Pan dr usmiechniety,przywital sie,zaprosil do gabinetu.Zapytal jaki mam problem.Opowiedzialem mu o nim.Dr powiedzial co moze byc przyczyna i poszlismy na badanie.Byl bardzo mily i uprzejmy.Badanie zrobil bez znieczulenia.Bolu nie czulem chociaz na necie czytalem rozne rzeczy.Dr potrafil znakomicie zagadac i odwrocic uwage.Czulem sie tak jakbym przyszedl z kims pogadac a nie na badanie.Powiedzial mi co mam na jelicie,usunal,pobral wycinki do badan,przepisal masc,ktora kupilem lecz nie uzywalem bo nie ma takiej potrzeby.Dzis mam spokoj.Jem co chce,cole czasami pije litrami i zero krwi ze stolcem.Za uprzejmosc maksymalna ocena to 5 ale dr mozna spokojnie wystawic 6.pacjent Adrian

Pan doktor jest wlascicielem przychodni w ktorej pracuje i niestety to ma wplyw na poziom obslugi pacjentow a szczegolnie na czas posiecany pacjentowi - w efekcie wizyta odbywa sie w trybie blyskawicznym, aby Pan doktor za chwile mogl stac sie biznesmenem i zalatwiac swoje sprawy.