bardzo dobry specjalista! Jest niezwykle sympatyczny, kulturalny grzeczny i bardzo delikatny. Ponadto jest uczciwy i od razu konkretnie mówi co i jak. W gabinecie stwarza takie warunki, żeby jak najmniej się krępować, szanuje kobiety. To bardzo ważne, przynajmniej dla mnie, za co Panu doktorowi Tomkowi serdecznie dziękuję. Wielu lekarzy, a zwłaszcza ginekologów - położników powinno się nauczyć od Pana doktora, jak należy postępować z kobietami, które mają problem, oczekują porady, pomocy, wsparcia, a nie zwykłego zbycia i odwalenia pacjentki jak kawału mięsa. A tak wielu lekarzy niestety postępuje, nie zapewniając ani trochę intymności i delikatności. To bardzo przykre, ale mamy Kobietki Pana Tomka :) Drugiego takiego ginekologa nie ma i jakby Pana doktora nie było, nie miałybyśmy do kogo chodzić, zwłaszcza w ciąży. Serdecznie polecam Pana doktora Tomka :)

super lekarz. wcześniej chodziłam do publicznego i się przejechałam. za wizytę co prawda trzeba zapłacić ale warto bo wchodząc do gabinetu nie jesteśmy numerkiem tylko konkretną osobą. Pan doktor ma dla nas tyle czasu ile potrzebujemy i nie zerka nerwowo na zegarek mimo iż kolejna pacjentka już dawno powinna wejść. będąc w ciąży byłam pod jego opieką i on też odbierał mój poród, i nie zniknął po porodzie tylko interesował się i mną i dzieckiem - pytał czy wszystko jest ok itd. naprawdę polecam. idąc do Pana Tomasza na pewno nie wyjdziecie z gabinetu niezadowolone!

„Są chwile, co długo w pamięci zostają i choć czas płynie, same nie mijają, są też osoby, które raz poznane, nigdy nie będą przeze mnie zapomniane” Całkowite oddanie pacjentkom ,wielka wiedza i profesjonalizm, empatia. Lekarz - Człowiek i przy tym niezwykle uczciwy i serdeczny , wielki ukłon i podziękowania za to co robi i jaki jest. Cudowny Człowiek i niezwykła osobowość. Wzór dla wielu lekarzy. Być takim lekarzem, jak Pan Doktor, to wielka sztuka!

PAN DOKTOR JEST NAPRAWDĘ DOBRYM SPECJALISTĄ,RZETELNIE PODCHODZI DO SWOJEJ PRACY.PROWADZIŁ MOJĄ CIĄŻE,DZIĘKI JEGO PODEJŚCIU,ZAPEWNE WRODZONEMU OPTYMIZMU, FACHOWOŚCI- WIZYTY I TEN CAŁY CZAS TRWANIA CIĄZY( W CZASIE KTÓREJ OCZYWISCIE KOBIETY MAJA TYSIĄCE WĄTPLIWOŚCI)PRZEBIEGAŁ SPRAWNIE, BEZ WIĘKSZYCH "LĘKÓW".DZIEKUJEMY PANIE DOKTORZE!

Witam. Pana Rutkowskiego polecam wszystkim kobietom, profesjonalny,sympatyczny,wie dobrze co robi. Niesamowity zartownis

Lekarz kompetentny, miły o uprzejmy. Rozmawia z pacjentkami, tłumaczy chorobę i przebieg zabiegu. Troskliwy. Najlepszy na świecie, polecam.

Bardzo dobry lekarz. uprzejmy człowiek pomaga w podejmowaniu ważnych decyzji dotyczących leczenia i nie tylko. co najważniejsze przejawia empatie co w obecnym świecie jest rzadko spotykane. ja osobiscie bardzo Panu dziękuje pomógł mi pan w podjęciu waznej życiowej decyzji.

zdecydowanie polecam dr Rutkowskiego ! (a mam rozeznanie wsrod cieszynskich lekarzy ginekologow), pozdrawiam !

Bardzo dobry lekarz prowadzi moją ciąże jestem zadowolona.Wizyty nie są tanie ale konkretne. Polecam

Jak najbardziej polecam! Kobiety ginekolodzy powinne uczyć się od niego delikatności i sposobu podejścia do problemu kobiety! Fachowiec w każdym calu, a na dodatek miły, sympatyczny, mający świetne poczucie humoru, dzięki czemu wizyta u niego przebiega w miłej atmosferze!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Cieszyn"?

Adam Paluch

Specjalista