dr n. med. Tomasz Rutkowski

Jak najbardziej polecam! Kobiety ginekolodzy powinne uczyć się od niego delikatności i sposobu podejścia do problemu kobiety! Fachowiec w każdym calu, a na dodatek miły, sympatyczny, mający świetne poczucie humoru, dzięki czemu wizyta u niego przebiega w miłej atmosferze!

Polecam wszystkim paniom, które szukają dobrego i kompetentnego, a zarazem uprzejmego i wyluzowanego lekarza. W cenie wizyty było badanie i usg.

wspaniały facet!!! cóż więcej pisać,polecam

wspaniały facet!!! cóż więcej pisać,polecam

wspaniały lekarz, prowadził moja operację w szpitalu, zawdzięczam mu życie

wspaniały lekarz, prowadził moja operację w szpitalu, zawdzięczam mu życie

jest to wspaniały lekarz który jako jedyny z 20 u których byłam potrafił zdiagnozować moj problem...

Dr Rutkowski jest fenomenalny!!!! Prowadzi moją ciążę i zawsez wychodze od niego uśmiechnięta. Potrafi nastawic pozytywnie na cały miesiąć az do kolejnej wizyty. Niesamowity. Polecam!!!

Jestem pod wielkim wrazeniem.Brak słów by opisać to co się czuje.Takich lekarzy jak on już nie ma....:)))) Gooooood!!

Zdecydowanie polecam. Rewelacyjny lekarz, kompetentny, potrafi dokładnie wszystko wytłumaczyć, do tego zawsze uśmiechnięty i wesoły. Ma niesamowite podejście do pacjenta. Dzięki takim lekarzom jak pan Rutkowski przywraca się wiarę w polską służbę zdrowia.

Pomimo mlodego wieku jest swietnym specjalista. Dokladnie wszystko pokazal i wytlumaczyl zrozumialym jezykiem, bez terminologii medycznej.

Godny polecenia,bardzo dobry ginekoleg!!!! rewelacyjny ordynator nic dodać, nic ując.Polecam!!!