lekarz Tomasz Sawicki

1,8
1,8
1,6
1,6

Potraktował mnie jak stary niepotrzebny mebel,który tylko przeszkadza,a którego i tak nie można naprawić. Nie wystarczy mieć dyplom,trzeba być człowiekiem.

Nie wystarczy mieć dyplom,trzeba być człowiekiem.

dla mnie to kompletny cymbal ten pan doktor ! najpierw mowi ze choroba to bulka z maslem, ze da sie wyleczyc, a potem chyba masla zabraklo ... lapowki i juz nie byl mily !!! rak ... choroba na ktora sie umiera ! ktory zdolowany i tak sama mysla, ze w tobie cos siedzie czlowiek, chce uslyszec cos takiego od lekarza, ktory powinnien zobic wszystko, zeby ratowac ludzie zycie !!!! dla mnie ten pan jest niekompetentnym debilem !!!!!

Zamiast pacjentowi pomóc , to umie go tylko zdołować.Po co zrobić badania i wiedzieć o chorobie , lepiej nie badać ,bo i tak się nie wyleczy !

brak podejścia holistycznego do problemów pacjenta

brak podejścia holistycznego do problemów pacjenta