Lekarz, którego znam od kilkunastu lat - zapewne jak i tysiące innych pacjentów szukających skutecznej pomocy w trudnych sytuacjach. Człowiek legenda. Poznałem dr. Skoczka w latach 80 -tych ubiegłego wieku i darzę go zaufaniem do dnia dzisiejszego. Wysoki profesjonalizm i doświadczenie w połączeniu ze stoickim spokojem i łagodnością. Lekarz z powołania a w trudnych i skomplikowanych przypadkach wręcz godny polecenia.

Doskonały fachowiec, koszt prywatnej wizyty nieproporcjonalnie niski w stosunku do umiejętności, wiedzy i przede wszystkim troski o końcowy efekt leczenia!!

Jeden z najlepszych lekarzy których znam, uratował mi wbitą w dziąsło dwójkę po dwóch miesiącach od wypadku. Lekarze w szpitalu nawet na nią nie zwrócili uwagę. Bardzo dziękuję Panie Tomaszu :)

Bardzo dziękuję Panie Tomaszu :)

Szybko, fachowo i bez bólu po kłopocie.

Szybko, fachowo i bez bólu po kłopocie.

a czy byliscie u niego prywatnie czy na kase??? IDZ NA KASE A ZMIENISZ ZDANIE

a czy byliscie u niego prywatnie czy na kase??? IDZ NA KASE A ZMIENISZ ZDANIE

pierwszy dentysta ktorego w 100% moge polecic

pierwszy dentysta ktorego w 100% moge polecic

Wyrywałem dwa zęby - mija tydzień, a ja już o niczym nie pamiętam :) .Wyrywanie było utrudnione bo jestem dializowany, ale dla fachowca nie ma problemu i to jest podsumowanie Mistrz.

Wyrywał mi 4 zęby pod narkozą, POLECAM!!!!!!!

Wyrywał mi 4 zęby pod narkozą, POLECAM!!!!!!!

Wczoraj wieczorem usuwałam u Pana doktora dwa zęby. Zabieg nie należał do rutynowych dlatego bardzo się bałam. Cały strach minął po kilku minutach na fotelu. Nie będę rozpisywać się na temat fachowości Pana doktora, bo o tym wie mnóstwo osób, ale słowa uznania należą się przede wszystkim za cierpliwość i łagodność w stosunku do pacjenta. Nie tylko zajął się chorymi zębami ale przejrzał wszystkie pozostałe. Podczas zabiegu dokładnie tłumaczył co robi w danej chwili i jaki będzie kolejny etap. Gorąco polecam wszystkim, bo chyba pierwszy raz w życiu, nie zostałam potraktowana przez lekarza przedmiotowo.

Świetny fachowiec, uroczy człowiek.Gorąco polecam

Świetny fachowiec, uroczy człowiek.Gorąco polecam