lekarz Tomasz Skrok

Ortopeda, Traumatolog

Panie Tomaszu, BARDZO DZIĘKUJĘ za rekonstrukcję ACL :) Jest Pan fantastycznym ortopedą znającym się na rzeczy. Jak dla mnie pełen profesjonalizm i poczucie humoru! Polecam wszystkim, których inni ortopedzi chcieli przestawić w bierny tryb życia - czyli metoda "zachowawcza" - brak sportu i uważanie na siebie. Pan Tomasz rozumie potrzeby pacjenta i robi wszystko, żeby można było żyć jak przed kontuzją. Pozdrowienia z JERSEY! (ps. gram już w piłkę i wszystko jest super :))

Ogólnie świetny lekarz, przeszłam operację halluksa bezproblemowo nie odczuwałam żadnego bólu i myślę już o drugiej nodze, którą chciałabym zoperować u tego samegbo lekarza

Nie jestem zadowolona, lekarz zadufany w sobie i zarozumiały, nijak ma się to do opinii w rankingach. Nie wyszukane( prymitywne) żarciki. Poza tym co chwila opinie na jego temat się zmieniają-pojawiają się albo znikają. Coś mi tu nie pasuje. Nie polecam

Nie polecam

Doktora Skroka poleciła mi moja przyjaciółka. Po udanych operacjach 2 halluksów ja rówież bez wahania będę polecała doktora znajomym. Skuteczny, skupiony na problemach pacjenta i sympatyczny. Całość na 5+ Iwona

Dla mnie pan doktor jak kazdy inny, zrobil co mial zrobic,tylko tyle ze dobrze.ogolnie fajny człek,ze zmiennym nastrojem...

Zdecydowanie polecam :) Ciężko się do Niego dostać, bo jest tak oblegany, co potwierdza Jego fachowość. Kompetentny, sympatyczny i z poczuciem humoru lekarz, oby więcej takich lekarzy. W całym swoim zabieganiu poświęcający dużo czasu na dolegliwość, z którą się do niego przychodzi.

Lekarz rzeczowy, konkretny, a przy okazji bardzo sympatyczny w kontakcie i pogodny, co zawsze w cenie:). Miałam wycinany guz z palca u nogi - zabieg krótki, bez żadnych niespodzianek, najważniejsze, że bez zbędnego bólu. Zdecydowanie w przypadku innych schorzeń swoich lub bliskich, skorzystałabym ponownie z wiedzy i kompetencji pana Doktora. Może niekoniecznie w publicznej jednostce.

Podobnie jak 2 pozostałe Panie miałam u Doktora Skroka robione halluksy. Z rezultatu nie jestem zadowolona, są mniejsze niż były, ale wciąż spore, do tego paluch wykręca się bardziej niż przed operacją. Człowiek miły i sympatyczny, ale złotych rąk to on nie ma.

Podpisuję się w pełni pod opinią pani Elżbiety.Dr Skrok jest wspaniałym chirurgiem. Jego cudowne dłonie dokonały niemal cudu z moimi halluksami. _asia

Rewelacyjna ręka do operacji halluxa. Doktor to pasjonat naprawdę przejęty tym, co robi - i wielki talent. Bardzo mądrze troszczy się o pacjenta, choć jest jeszcze młody. Jestem pod wrażeniem. Wdzięczna pacjentka Elżbieta Skawińska.