dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

bardzo dobry lekarz, sprawdził wyniki zlecone od innych którzy nie mogli jednoznacznie postwić diagnozy, wysłał na badania i mam dalsze zalecenia. Idzie wszystko w dobrą stronę, jestem pod kontrolą Pana Sorysza i możliwe że uniknę niepotrebnej operacji.

Potwierdzam poprzednie opinie, jest dobrym lekarzem! Kilka znajomych się pytałem to dwie osoby mi poleciły ortopedę ale sporo z poza Krakowa, a ja mając problemy z przemieszczaniem szukałem na miejscu i tak trafiłem do dr Sorysza. Bardzo konkretny lekarz, jestem zadowolony!

Niesamowity, pełen profesjonalizmu lekarz. Nigdy nie spotkałam takiego doktora, uczciwy, rzetelny, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jest doświadczony i pomocny w każdej chwili. Zrobił mi dwie operacje i wiem, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Jestem po artroskopii i rekonstrukcji kolana prawego, w tym momencie nadal się rehabilituję. Kiedy tylko miałam do niego jakąś sprawę i zadzwoniłam potrafił znaleźć dla mnie czas, dokładnie zbadać i pomóc. Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci. Dla mnie dr. Tomasz Sorysz jest nie do opisania, nigdy nie wybrałabym innego lekarza.

Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci.

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Do dziś jestem pod wrażeniem dr Sorysza. Byłem operowany we wrześniu 2007 (artroskopia prawego kolana ) i po prostu nie mogę zapomnieć jego podejścia do pacjenta, profesjonalizmu i zaufania jakie wzbudza. Uważam i myślę, że inni pacjenci też to mogą potwierdzić, że jest to dr bardzo utalentowany i z mojej strony mogę mu tylko życzyć samych sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym. A przy okazji - moje kolano jest jak nowe. Mogę biegać i tańczyć, co przed operacją było nie do pomyślenia no i oczywiście mogę pracować. Szczerze polecam.

Jest wspaniałym specjalistą, przy tym nadzwyczajnie cierpliwy dla pacjentów, klarowny w wyjaśnieniach, konkretny - no a przede wszystkim świetny w stawianiu diagnozy i leczeniu bólu

Bardzo trudno znależć lekarza równie dobrego jak doktor Sorysz. To lekarz z powołania. Byłam u Niego z synem, któremu inny lekarz powiedział ,że nie zagra już w kosza. I bardzo sie mylił, bo doktor Sorysz postawił syna na nogi. Jesteśmy Mu bardzo, bardzo wdzięczni. Wszystkim polecam Tego wspaniałego lekarza i co ważne dobrego człowieka.

Bardzo trudno znależć lekarza równie dobrego jak doktor Sorysz.

Moja wizyta z synem u dr.Sorysz pozostanie na długo w pamięci jest to człowiek o cudownym podejściu do pacjenta bezinteresowny profesjonalista o dużej kulurze osobistej i wielim sercu.Przypadek mojego syna jest skomlikowany to dr. dał nam nadzieje,jestem pod wielkim wrażeniem i życzyłabym wszystkim kontaktu z tak wspaniałymi lekarzami jak dr. Tomasz Sorysz.1o listopad

Lekarz ktory jest z powołania a nie dla pieniedzy mam 30 lat i nie spotkałem jak dotąd takiego lekarza polecam z całym sercem i przekonaniem ze jak inny lekarz powiedział ze sie juz nic nie da to u pana Sorysza napewno sie DA POLECAM

Wciąż poszukujesz "Ortopeda Kraków"?

CenterMed

Wrocławska 1-3

Dariusz Kotulski

USG ortopedyczne
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy
Wielicka 265; 30 -663 Kraków
Centrum Medicover - Kraków Podgórska
ul. Podgórska 36