dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

witam czy moglby mi ktos napisac jak moge sie dostac do dr Sorysza panstowo???? bylem u niego na lubiczu prywatnie i mialem operacje kolana ale teraz juz srednio moge sobie pozwolic na prywatne wizyty... bardzo prosze o odp krala1990@o2.pl

Bardzo dobry lekarz, jeden z najlepszych z jakimi miałam kontakt. Postawił mnie na nogi po dosyć ciężkim urazie. Po ponad pół roku od zabiegu muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z opieki, jaką otrzymałam i z rezultatów, które są zadowalające.

Witam serdecznie, Chciałbym podziękować Panu dr T.Soryszowi za profesjonalną opiekę medyczną - operacja i wszytko co z nią związane.Klinika na wysokim poziomie.Operacja w dniu 15.02.2010 Kraków - ORTOMED . Wiesław Matuszczyk - pacjent w pełni zadowolony.

Witam serdecznie,
Wiesław Matuszczyk - pacjent w pełni zadowolony.

Bardzo trudno znależć lekarza równie dobrego jak doktor Sorysz. To lekarz z powołania. Byłam u Niego z synem, któremu inny lekarz powiedział ,że nie zagra już w kosza. I bardzo sie mylił, bo doktor Sorysz postawił syna na nogi. Jesteśmy Mu bardzo, bardzo wdzięczni. Wszystkim polecam Tego wspaniałego lekarza i co ważne dobrego człowieka.

Bardzo trudno znależć lekarza równie dobrego jak doktor Sorysz.

dobry specjalista który wie co robi i dba o swojwgo pacjenta

dobry specjalista który wie co robi i dba o swojwgo pacjenta

Do dziś jestem pod wrażeniem dr Sorysza. Byłem operowany we wrześniu 2007 (artroskopia prawego kolana ) i po prostu nie mogę zapomnieć jego podejścia do pacjenta, profesjonalizmu i zaufania jakie wzbudza. Uważam i myślę, że inni pacjenci też to mogą potwierdzić, że jest to dr bardzo utalentowany i z mojej strony mogę mu tylko życzyć samych sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym. A przy okazji - moje kolano jest jak nowe. Mogę biegać i tańczyć, co przed operacją było nie do pomyślenia no i oczywiście mogę pracować. Szczerze polecam.

Witam,Pan doktor Sorysz choć byłem dla niego obcym człowiekiem potraktował mnie jak syna,miałem poważny uraz kolana(zerwanie wiązadeł krzyżowych oraz uszkodzoną łękotke)mineło 8 lat od dwóch operacji które miałem a ja dalej pamiętam jego bezinteresowną pomoc,to jest lekarz który pomaga pacjentom zgodnie z przysięgą lekarską.POLECAM

Wspaniały Pan doktor ,polecam bardzo,BEZINTERESOWNY.

Wspaniały Pan doktor ,polecam bardzo,BEZINTERESOWNY.