dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

Ortopeda

Tak naprawdę, to Doktor Tomasz Sorysz zasługuje na to, aby napisać o nim co najmniej poemat lub epos chansons de geste. Uwierzcie mi, gdybym potrafiła, zrobiłabym to bez wahania. Jednakże, z racji braku jakiegokolwiek talentu w tym zakresie, jestem zmuszona wyrazić swój podziw i bezkresną wdzięczność marną prozą. Doktor Sorysz to Człowiek. Człowiek przez duże „C”. Zasadniczy i profesjonalny. Empatyczny i Kulturalny. Cierpliwy i Zaangażowany. To Wiedza i Doświadczenie połączone w jedną całość. On nie roztacza wokół siebie aury sukcesu i nie tworzy nad swoją głową nimbu chwały. Nie szuka ...

Doktor Sorysz to Człowiek. Człowiek przez duże „C”. Zasadniczy i profesjonalny. Empatyczny i Kulturalny. Cierpliwy i Zaangażowany. To Wiedza i Doświadczenie połączone w jedną całość. On nie roztacza wokół siebie aury sukcesu i nie tworzy nad swoją głową nimbu chwały. Nie szuka poklasku ani tanich pochlebstw. To lekarz z powołania, który z pełnym poświęceniem pomaga ludziom, bo taką ma misję w życiu.
Rok temu uległam wypadkowi na nartach. Wieloodłamowe złamanie nasady bliższej kości piszczelowej, złamana kość strzałkowa, oderwany kłykieć boczny i kłykieć przyśrodkowy, powierzchnia stawowa zniszczona w całości. Zapewne najgorszy przypadek w Polsce w ostatniej dekadzie. Nikt nie chciał się podjąć operacji. Pan Doktor jedyny podjął wyzwanie i po 7 godzinach operacji poskładał te rozsypane puzzle w całość. Ktokolwiek potem oglądał RTG, nie mógł wyjść z podziwu nad misterną sztuką tej konstrukcji. „To Mistrz i Cudotwórca”, mówili. „Magik jakiś chyba”.
Rok później…. Bum. Spadłam z roweru, złamałam kość udową w tej samej nodze…. Pan Doktor słowa nie powiedział, lekko tylko westchnął (nad moją głupotą, jak sądzę) i z anielską cierpliwością zespolił mi kolejny element.
Reasumując mój wywód: nigdy nie oddałabym się w ręce innego chirurga, raczej uciekłabym ze stołu operacyjnego ciągnąc za sobą kroplówki, maseczki tlenowe, dreny i wlokąc po ziemi złamaną kończynę….

Wizyta bardzo konkretna, dużo informacji lekarz przekazał mimo iż dość szybka. Jednak Pan doktor wykazuje zainteresowanie pacjentem, wnikliwe sprawdził nogę i badania. Jestem zadowolona, to początek leczenia więc jeszcze nie wiem ile przede mną ale Pan Sorysz wzbudza zaufanie swoją wiedzą i kolejna wizyta też u niego. Polecam

Wspaniały chirurg, kompetencje, wiedza, doświadczenie, kultura na najwyższym poziomie. Lekarz do polecenia!

Pan Tomasz to godny polecenia ortopeda. Leczy z powołania i wykonuje swój zawód z sercem. Miły, uprzejmy, wszystko tłumaczy, mimo iż moich pytań było wiele - cierpliwy. Widać, ze jego wiedza na temat ortopedii jest ogromna. Polecam

Polecam

bardzo dobry lekarz, sprawdził wyniki zlecone od innych którzy nie mogli jednoznacznie postwić diagnozy, wysłał na badania i mam dalsze zalecenia. Idzie wszystko w dobrą stronę, jestem pod kontrolą Pana Sorysza i możliwe że uniknę niepotrebnej operacji.

Potwierdzam poprzednie opinie, jest dobrym lekarzem! Kilka znajomych się pytałem to dwie osoby mi poleciły ortopedę ale sporo z poza Krakowa, a ja mając problemy z przemieszczaniem szukałem na miejscu i tak trafiłem do dr Sorysza. Bardzo konkretny lekarz, jestem zadowolony!

Niesamowity, pełen profesjonalizmu lekarz. Nigdy nie spotkałam takiego doktora, uczciwy, rzetelny, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jest doświadczony i pomocny w każdej chwili. Zrobił mi dwie operacje i wiem, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Jestem po artroskopii i rekonstrukcji kolana prawego, w tym momencie nadal się rehabilituję. Kiedy tylko miałam do niego jakąś sprawę i zadzwoniłam potrafił znaleźć dla mnie czas, dokładnie zbadać i pomóc. Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci. Dla mnie dr. Tomasz Sorysz jest nie do opisania, nigdy nie wybrałabym innego lekarza.

Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci.

Bardzo dobry lekarz, polecę każdemu, nawet temu który stracił zaufanie do przedstawicieli tego zawodu, wysoka profesjonalność,kompetencja, niesamowity , kulturalny i bardzo przystępny człowiek przy tym bardzo konkretny i wzbudzający zaufanie. Polecam chorym i cierpiacy. Małgorzata z Krakowa

Do dziś jestem pod wrażeniem dr Sorysza. Byłem operowany we wrześniu 2007 (artroskopia prawego kolana ) i po prostu nie mogę zapomnieć jego podejścia do pacjenta, profesjonalizmu i zaufania jakie wzbudza. Uważam i myślę, że inni pacjenci też to mogą potwierdzić, że jest to dr bardzo utalentowany i z mojej strony mogę mu tylko życzyć samych sukcesów w życiu zawodowym jak i prywatnym. A przy okazji - moje kolano jest jak nowe. Mogę biegać i tańczyć, co przed operacją było nie do pomyślenia no i oczywiście mogę pracować. Szczerze polecam.

Jest wspaniałym specjalistą, przy tym nadzwyczajnie cierpliwy dla pacjentów, klarowny w wyjaśnieniach, konkretny - no a przede wszystkim świetny w stawianiu diagnozy i leczeniu bólu