dr n. med. Tomasz Soryszdr n. med. Tomasz Sorysz - zdjęcie profilowe

dr n. med. Tomasz Sorysz

Jestem po rekonstrukcji wiązadła krzyżowego w kolanie. Nie wyobrażam sobie żeby ktoś inny robił mi zabieg. + reh modrzewiowa. JESTEM ZADOWOLONY!!

Niesamowity, pełen profesjonalizmu lekarz. Nigdy nie spotkałam takiego doktora, uczciwy, rzetelny, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć. Jest doświadczony i pomocny w każdej chwili. Zrobił mi dwie operacje i wiem, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. Jestem po artroskopii i rekonstrukcji kolana prawego, w tym momencie nadal się rehabilituję. Kiedy tylko miałam do niego jakąś sprawę i zadzwoniłam potrafił znaleźć dla mnie czas, dokładnie zbadać i pomóc. Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci. Dla mnie dr. Tomasz Sorysz jest nie do opisania, nigdy nie wybrałabym innego lekarza.

Myślę że mogą to potwierdzić wszyscy jego pacjenci.

Duża kultura osobista, osobowe traktowanie pacjenta,kompetencja,zrównoważenie

Duża kultura osobista, osobowe traktowanie pacjenta,kompetencja,zrównoważenie

bez przesady z ta jego dobra oceną-taki jak inni,ma swoje dobre i złe strony,wie jak robić kasę

Moja wizyta z synem u dr.Sorysz pozostanie na długo w pamięci jest to człowiek o cudownym podejściu do pacjenta bezinteresowny profesjonalista o dużej kulurze osobistej i wielim sercu.Przypadek mojego syna jest skomlikowany to dr. dał nam nadzieje,jestem pod wielkim wrażeniem i życzyłabym wszystkim kontaktu z tak wspaniałymi lekarzami jak dr. Tomasz Sorysz.1o listopad

Lekarz ktory jest z powołania a nie dla pieniedzy mam 30 lat i nie spotkałem jak dotąd takiego lekarza polecam z całym sercem i przekonaniem ze jak inny lekarz powiedział ze sie juz nic nie da to u pana Sorysza napewno sie DA POLECAM

Wspaniały człowiek, wybitny specjalista.

Wspaniały człowiek, wybitny specjalista.

Doświadczyłam osobiście niezwykle umiejętnie wykorzystanej przez Pana Dra Tomasza Sorysza nieprzeciętnej wiedzy medycznej w praktykowanej dziedzinie, prawdziwego człowieczeństwa i wielkiej kultury w relacjach z pacjentem. Chodzę po operacji stawu biodrowego bez bólu i bez żadnych problemów. Każdemu polecam tego Lekarza.

Najlepszy lekarz z jakim dotychczas miałem przyjemność prowadzić swój stan zdrowia. Wyciągnął mnie z kilku ciężkich kontuzji. Polecam w 100% !!

Doktor Sorysz to bardzo kompetentny lekarz i wspaniały człowiek! Operował moją mamę, która była z niego bardzo zadowolona oraz z rezultatów leczenia. Przy tym niezwykle ciepły i wyrozumiały człowiek. Mogę z "czystym sumieniem" polecić Go każdemu pacjentowi z problemami ortopedycznymi.

Doktor Sorysz to bardzo kompetentny lekarz i wspaniały człowiek!