dr n. med. Tomasz Sroczyński

3,9
3,7
3,6

Trafiłam do doktora Sroczyńskiego kilka tygodni temu. Nie będę opisywała z jakimi dolegliwościami, bo nie o to tu chodzi przecież. Dziś jestem po zleconych przez doktora badaniach ogólnego stanu zdrowia, łacznie z markerem nowotworowym i skierowniem do szpitala na operację. Dzięki Niemu oparacja odbędzie się w szpitalu, gdzie będzie dyżurował i nie ukrywam, że czuję się z tym komfortowo, bowiem dotychczasowe moje doświadczenia z ginekologami były średnio zadowalające, a pobyty w szpitalu mało konkretne. Z chęcią opiszę swoje odczucia po zabiegu, ale dziś chciałabym powiedzieć, że jest to, jak dobrze ...

Trafiłam do doktora Sroczyńskiego kilka tygodni temu.
Nie będę opisywała z jakimi dolegliwościami, bo nie o to tu chodzi przecież.
Z chęcią opiszę swoje odczucia po zabiegu, ale dziś chciałabym powiedzieć, że jest to, jak dobrze pamiętam, jakiś 15 ginekolog, który mnie badał i odpowiadał na moje pytania - nie mam mu nic do zarzucenia, a wręcz przeciwnie - zawdzięczam mu poszerzenie moich horyzontów w kwestii tego, co się ze mną dzieje, niczego nie narzuca, raczej podpowiada mozliwe rozwiązania, daje czas do namysłu, poświęca się bez reszty pacjentce podczas wizyty, nie ponagla, nie spieszy się - z tego pewnie wynikają te tzw. "opóźnienia", ale coś za coś...

póki co jestem zadowolona i z lekkim niepokojem czytam niepochlebne opinie...

uratował mnie i mojego synka!:) wspaniały lekarz

uratował mnie i mojego synka!:) wspaniały lekarz

Zostałam bardzo źle potraktowana przez tego lekarza. Sprawia wrażenie osoby inteligętenej, można nawet pomyśleć że naprawdę chce nam pomóc. Ale nie zawsze jest to prawda, ,,,, mnie pan doktor wysłał do szpitala bez skierowania na zabieg, powiedział że nie potrzebuje bo on tam pracuje. i oczywiście nie zostałam przyjęta. Dał mi swój prywatny nr. tel. żeby poinformować go czy już jestem w szpitalu i nie odbierał ode mnie telefonu. a na wizycie jednoznacznie stwierdził że to jest jego prywatny numer i że nie dał mi go po to żeby rozmawiać o moim zdrowiu. i tak zakończyła się moja przygoda z tym lekarzem. a sposób w jaki mi naubliżał pokazał mi wartość tego człowieka. nie polecam i radzę uważać, jeśli ktoś kożysta z jego usług.

Lekarz budzący zaufanie i podchodzący indywidualnie do każdej pacjentki. Bardzo uprzejmy.

Pan doktor Sroczynski jest kompetentnym lekarzem.Odpowiada wyczerpujaco na wszystkie pytania.Badania wykonuje bezbolesnie.Polecam.

Jestem pacjentka doktora od kilku ladnych lat. I od samego poczatku chodze do niego do przychodni w ramach NFZ. Musze powiedziec, ze kazda wizyta jest przeprowadzona tak, ze ma sie wrazenie, jakby sie bylo najwazniejsza pacjentka doktora. I nie jest to tylko moje odczucie. Co to oznacza? A to, ze poswieca tyle czasu, ile potrzeba, wszystko dokladnie i cierpliwie tlumaczy, kieruje na badania, jezeli jest taka potrzeba i przynajmniej z wlasnego doswiadczenia moge powiedziec, ze przejmuje sie swoimi pacjentkami. Doktor prowadzil moja ciaze, ktora byla z powiklaniami. Nigdy niczego nie zaniedbal, dzieki czemu moje dziecko, ktore urodzilo sie dwa miesiace wczesniej dzisiaj jest zdrowe. Plusem dla doktora jest rowniez to, ze w razie jakichkolwiek watpliwosci zawsze mozna do niego zadzwonic i zapytac o wszystko. Nie zauwazylam, zeby cierpial na brak kompetencji, wrecz przeciwnie. Ponadto chcialabym nadmienic, ze to szalenie mily czlowiek, cieszacy sie duza kultura osobista. Dzieki temu wszystkie wizyty przechodzi sie w atmosferze przyjaznej dla pacjentek. Nie rozumiem negatywnych opinii, a juz na pewno nie zgodze sie z tym, ze doktor jest gburem, ze jest arogancki, itp. Faktem jest, ze sie spoznia, niestety. Ale to nie umniejsza jego kompetencji i szacunku dla pacjentki podczas wizyty. Szczerze polecam.

Zależy mu tylko na pieniądzach - dla "prywatnych" pacjentek jest bardziej uprzejmy niz "publicznych". Wiecznie sie wszedzie spoznia. Nie zna słowa "Przepraszam". Arogancki. Zdecydowanie nie polecam.

Tylko pieniążki się liczą.Na kasę chorych już nie jest taki miły i kompetentny!!!

Jak na przychodnię publiczną mogę powiedzieć, ze jestem miło zaskoczona. Lekarz poświęcił mi dużo czasu na diagnostykę i bardzo poważnie podszedł do mojego problemu zdrowotnego.Dodatkowe miłym zaskoczeniem jest bardzo wysoka kultura i cierpliwość tak rzadko teraz spotykana. Jestem ofiarą gwałtu i do tej pory wszystkie wizyty lekarskie były dla mnie koszmarem, ale u tego lekarza nie. Oby więcej było takich lekarzy.

Jestem bardzo zadowoloną pacjentką pana doktora. Uważam że profesjonalnie podchodzi do sprawy. Bez wahania zleca badania aby wykluczyć wszystkie ewentualności. Wszystko dokładnie tłumaczy i co ważne nie traktuje pacjentek hurtowo tzn. przysłowiowe 10 minut i następna...Bardzo sobie to cenie ponieważ wychodząc z gabinetu wiem wszystko dokładnie a nie jak w większości przypadków lekarze przez prawie całą wizytę milczą i wie się dokładnie tyle samo co przed wejściem do gabinetu! Polecam każdemu tego lekarza