dr n. med. Tomasz Sroczyński

Jestem bardzo zadowoloną pacjentką pana doktora. Uważam że profesjonalnie podchodzi do sprawy. Bez wahania zleca badania aby wykluczyć wszystkie ewentualności. Wszystko dokładnie tłumaczy i co ważne nie traktuje pacjentek hurtowo tzn. przysłowiowe 10 minut i następna...Bardzo sobie to cenie ponieważ wychodząc z gabinetu wiem wszystko dokładnie a nie jak w większości przypadków lekarze przez prawie całą wizytę milczą i wie się dokładnie tyle samo co przed wejściem do gabinetu! Polecam każdemu tego lekarza

Zapytaj kobiety o kompetencje lekarza- ona ci powie że daje mu 5, bo ... jest przystojny! Bez komentarza. Absolutnie nie zgadzam się z opiniami, że doktor Tomasz jest dobry dopóty dopóki nic się złego nie dzieje. U mnie się działo, i poprzedni ginekolodzy wpierali mi że mam traumę psychiczną, i dlatego czuję ból... Dopiero doktor Tomasz mnie przebadał dokładnie i znalazł chorobę- miesiąc później już leżałam na jego oddziale na operacji! Okazało się że mam endometriozę i wielkie torbiele, gdyby nie doktor to byłabym już chyba bezpłodna!!! Dziękuję mu za ...

Absolutnie nie zgadzam się z opiniami, że doktor Tomasz jest dobry dopóty dopóki nic się złego nie dzieje. U mnie się działo, i poprzedni ginekolodzy wpierali mi że mam traumę psychiczną, i dlatego czuję ból... Dopiero doktor Tomasz mnie przebadał dokładnie i znalazł chorobę- miesiąc później już leżałam na jego oddziale na operacji! Okazało się że mam endometriozę i wielkie torbiele, gdyby nie doktor to byłabym już chyba bezpłodna!!! Dziękuję mu za wszystko. Jedyny minus to to, że ciężko się do niego dostać- ale to przecież nie jego wina. Dodam jeszcze że chodzę do doktora na NFZ :)

Trafiłam do tego lekarza przypadkiem, miał akurat dyżur ale bardzo mi pomógł, był miły, uprzejmy,poświęcił mi bardzo duzo czasu,zrobił dodatkowe badania. Polecam go . Sama nie jestem jego pacjentką ale kto wie :) polecam

Dziewczyny opanujcie sie jego wygląd nie idzie w parze z kompetencją lekarza. To ze jest przystojnym męzczyzną nie zwalnia go z obowiązków jakie powinien wykonywac przyjmując pacjentke. Jest leworeczny dlatego nie ma czucia i badania są u niego bolesne. Bylam jego prywatną pacjentką i trafilam do niego na dyzur w szpitalu Gbur ktory z diagnozą odejscia wód Łodowych i zagrozeniem zycia mojego bo dzieciątka nie uda sie uratowac 4 miesiąc. Kompletnie nic nie zrobil nawet na obchodzie sie nie pojawil. Zbadal mnie jeszcze raz po krzykach i obelgach. I w koncu dał mi antybiotyk i leki rozkurczowe i do rana z umierającym dzieciątkiem we mnie czekalam na wizyte naszczescie innego lekarza. Cud ze stracilam tylko dziecko bo moglam odejsc tez ja dzieki jego zaniedbaniu. UCIEKAJCIE OD NIEGO.

Zdecydowanie godny polecenia, bardzo zaskakują mnie te straszne opinie o nim. Pan doktor jest bardzo konkretny, rzeczowy, wyjaśni, dba o pacjenta. Fakt, nie jest zbyt delikatny jeśli chodzi o badanie, ale bez przesady. Dodam, że jest niesamowicie przystojny!

nieczuły, bezduszny, niekompetentny i niewłasciwy człowiek na tym stanowisku. potraktował mnie jak dziecko ktoremu spoźnił si e okres a okazalo sie ze jestem w ciązy i to zaGROŻONEJ.

Miałam przyjemność poznac drania i kożystac dwukrotnie z jego dyzuru. nie uprzejmy, niedelikatny, zero współczucia. Arogancki, niekompetentny.poprostu brak epitetów na vtego człowieka chodź nie zasługuje on na to miano gdyż każdy człowiek ma w sobie jakiś odruch ludzki a u niego kompletny zanik człowieczeństwa.

Prowadził moją ciążę - niełatwą ponieważ pępowina była dwunaczyniowa. Jestem bardzo zadowolona. Nie naciągał mnie na wykonywanie badań prywatnie. Wszystkie badanie, które można było wykonać z nfz zlecał bez wahania i bez konieczności upominania się. Rzeczywiście odbierał telefony. Znajdował czas na dodatkowe wizyty, gdy była taka konieczność. Minus - spóźnianie się :) Jednak nie zawsze. Polecałam i będę polecała znajomym.

Bardzo uczciwy i profesjonalny lekarz. Plecam.

Bardzo uczciwy i profesjonalny lekarz. Plecam.

Jestem lekarka z innego miasta. Niestety zmuszona bylam (wzgledy zdrowotne) prywatnie udac sie do lekarza,ginekologa w Szczecinie. Na moje nieszczescie trafilam na Pana Tomasza S. Faktycznie czarujacy, jednak malo kompetentny. Zakres wiedzy ponizej jakich kolwiek oczekiwan. Brak wiedzy nadrabia uprzejmoscia. Spoznil sie 30 min jednak czarujaco probowal zalagodzic sytuacje. Osobiscie nie polecam.