dr n. med. Tomasz Sroczyński

Mimo zdarzających się spóźnień bardzo dobry lekarz.Polecam go wszystkim znajomym i są równie zadowolone. Prowadził całą moją ciąże i mimo małych problemów zdrowotnych, uważał i kierował na inne różne badania by wykluczyć wszystkie inne niedogodności ;)zdrowie pacjentki jest dla niego bardzo ważne :)Jeszcze raz polecam!!

Długie wyczekiwanie w kolejkach nie należy dziś do przyjemności. Każdy dziś ma mało czasu. A potem szybko, szybko i po wizycie.

Nie stać mnie prywatnie to chodziłam do przychodni. Spóźniał się za każdym razem. Skierował mnie na USG (termin za 4 dni) jednak dwa razy nie przyszedł, tylko położna poinformowała, że doktora nie będzie i żeby się z nim bezpośrednio kontaktować. Całkowite ignorowanie pacjentek.

bardzo miły, uprzejmy i kompetentny lekarz, podczas badania wszystko dokladnie tlumaczy. Pomimo wizyty w przychodni nietraktuje pacjentek tasmowo. Nieczekałam długo na USG ( 2dni tylko) pomimo ze badanie bylo tylko w celach kontrolnych. Spóżnien do tej pory nieuswiadczylam, choc przy swiadczeniach NFZ to dosc popularne. Dodam jeszcze ze gabinet w przychodni jest odnowiony. Korzystalam wcześniej z prywatnych wizyt nnych ginekologow i nieodczulam roznicy

<Miły,uprzejmy ale często się spóźnia>

<Miły,uprzejmy ale często się spóźnia>

Prowadził moją ciążę. Mimo, że nie chodziłam do niego prywatnie, zawsze podkreślał, że w razie gdyby cokolwiek się działo mogę do niego dzwonić. Nigdy nie odmówił wykonania niezbędnych badań. To prawda, że zdarzały się spóźnienia, ale tak jest w przypadku większości lekarzy, którzy przyjmują w kilku różnych miejscach. Jeśli ktoś szuka lekarza z ludzkim podejściem do pacjentki to dobrze trafi. Poleciłam go już kilku swoim znajomym i żadna się nie zawiodła.

Spóźnił się ponad godzinę, bardzo się zawsze spieszy. Nie daje skierowań na badania na które sie chce.

Lekarz godny zaufania! Wytlumaczy wszelkie wątpliwości, wysłucha do końca, poświeci tyle czasu pacjence ile to możliwe. Do prowadzenia ciązy idealny. Jeśli chodzi o poważne rozmowy telefoniczne nie jest obojętny! Gorąco polecam!

Jeden z najlepszych lekarzy ginekologów na jakiego trafilam.Polecam ponieważ to bardzo dobry specjalista . Bardzo mi pomógł.