dr n. med. Tomasz Stęchły

Internista, Endokrynolog

Zdecydowanie polecam. To jest lekarz, którego śmiało mozna nazwać "elitą" , ponieważ przede wszystkim czuje swoje powołanie. Taki, do którego chętnie sie powraca i zdecydowanie mu się ufa. Nie ocenię jego kompetencji (nie jestem lekarzem), ale diagnoza znacznie sie różni od diagnoz innych lekarzy do których niestety wcześniej trafiłałam

Bardzo uprzejmy człowiek , odpowiada na wszystkie zadane pytania . Zdjagnozował u mnie schorzenie w ciągu jednej wizyty po przanalizowaniu już posiadanych badań, mimo, iż przez pół roku inni lekarze nie potrafili tego zrobić wymyślając coraz to "fajniejsze" teorie. Polecam

Moje problemy z tarczycą mają już długoletnią historię.Przeszłam już wielu lekarzy, ale dopiero ten Doktor omówił mi dokładnie specyfikę choroby zlecił dokładną diagnostykę,przeprowadził wnikliwy wywiad. Po prostu po wyjściu z gabinetu byłam pod ogromnym wrażeniem - leczę się u niego już od kilku lat i wrażenie nie słabnie. Z czystym sumieniem polecam serdecznie wspaniały Człowiek i Lekarz -Profesjonalista!

Bardzo dobry lekarz, gdy do niego trafiłam miałam bardzo złe wyniki, teraz są po prostu rewelacyjne.

Polecam wszystkim.Ja wyszedłem w pełni usatysfakcjonowany.Fachowość,normalne ludzkie podejście,a i miła rozmowa.Tak powinno być.

Jest moim lekarzem od pięciu lat i chciałabym aby pozostał nim do końca.Wizyta u Niego to kompetencja,uprzejmość - wręcz przyjemność

Miałem do czynienia z kilkoma endokrynologami, ale dopiero Pan dr Tomasz Stęchły okazał się tym właściwym. W pełni zgadzam się z przedmówcami i bez wahania na wszystkie pytania mogę szczerze odpowiedzieć "zdecydowanie tak".

Niewiarygodna fachowość, a podejście do pacjenta godne postawienia jako wzorzec. Gorąco polecam opiekę Pana Doktora:)

Lekarz z fachowym podejściem. Gorąco polecam. JEdyny lekarz, który rozwiązał mój problem z podwyższonym TSH. Polecam. Wizyta byla z usg.