lekarz Tomasz Wardęga

Internista, Kardiolog

Szczerze nie polecam: zarozumiały ignorant z kompleksem wyższości. Wybuchowy charakter, lekceważący stosunek pacjentów, rutyna, przedmiotowe traktowanie pacjenta. Szczerze nie polecam, a nawet zdrowiej go omijać.

Nigdy w zyciu nie spotkalam gorszego lekarza,zarozumialy i bezduszny.Nie polecam nawet najwiekszemu wrogowi.

lekarz miły uprzejmy zawsze uśmiechnięty bardzo oddany swojej pracy to człowiek niezwykły

Znakomity fachowiec.Polecam. Dokładnie tłumaczy metody leczenia, jest kompetentny i bardzo uprzejmy.

czy jest mozliwosc uzyskania zwolnienia do pracy na okres 3,4 miesiecy?

czy jest mozliwosc uzyskania zwolnienia do pracy na okres 3,4 miesiecy?

Byłam u tego lekarza. Do badania „podchodził” 4 razy i został za każdym razem odwołany. Leżałam z wenflonem nago od pasa w górę i marzłam przez godzinę za każdym razem zanim przyszła pielęgniarka i poinformowała mnie, że badania nie będzie. Koniec zmiany Pana ordynatora. Za czwartym razem gdyby nie wenflon i szybkie podanie leku być może przeniosłabym się na łono Abrahama. Po prostu mimo wywiadu zapomniano, że jestem wysokociśnieniowcem. Zmieniłam lekarza ale trafiłam na oddział. Traktowanie okropne bo nie byłam pacjentką ordynatora. Na wizycie świetnie widać kto jest pacjentem ordynatora. Widać, że faworyzuje się ich i dziwna prawidłowość: są to pacjenci spoza Pleszewa. Podsumowując: ignorancja, rutyna, kompleks wyższości, wybuchowy charakter, lekceważący stosunek do „nie swoich” pacjentów, wywiad niedokładny lub zapomina się o nim podczas badania stwarzając zagrożenie dla pacjenta. Szczerze nie polecam.

Korzystając z usług szpitala w Pleszewie pragnę podzielić się z pacjentami oczekującymi na wszelkiego rodzaju operację i opiekę na oddziale kardiologicznym opinią, której to pozazdrościłby niejeden szpital. Miałem dolegliwości sercowe, z których to lekarz Kardiolog Dwojak w krotoszyńskim szpitalu poprzez badania rozpoznał bradykardię serca i od razu skierował mnie do w/w szpitala pod opiekę specjalisty Kardiologa, Pana Ordynatora Tomasza Wardęgi. Po wyrażeniu zgody w ubiegłym tygodniu zgłosiłem się do szpitala w Pleszewie, gdzie zostałem bardzo mile przyjęty przez personel opieki szpitalnej i po niezbędnych badaniach w dniu następnym zostałem zaproszony ...

Miałem dolegliwości sercowe, z których to lekarz Kardiolog Dwojak w krotoszyńskim szpitalu poprzez badania rozpoznał bradykardię serca i od razu skierował mnie do w/w szpitala pod opiekę specjalisty Kardiologa, Pana Ordynatora Tomasza Wardęgi. Po wyrażeniu zgody w ubiegłym tygodniu zgłosiłem się do szpitala w Pleszewie, gdzie zostałem bardzo mile przyjęty przez personel opieki szpitalnej i po niezbędnych badaniach w dniu następnym zostałem zaproszony i odwieziony na blok operacyjny. Znając wcześniej opinię Ordynatora i personelu nie miałem więc żadnych lęków przed zabiegiem. W czasie tejże operacji byłem całkowicie świadomy i przez cały czas otrzymywałem informację o wykonywanych czynnościach, otrzymywałem pytania dotyczące tego jak się czuję. Pani Instrumentariuszka, która mnie przygotowywała do operacji i uczestniczyła w czasie jej trwania była również bardzo miła i opiekuńcza, podobnie jak Pan Ordynator.
W czasie trzydniowego pobytu w szpitalu zauważyłem, że nie tylko pacjenci, którzy byli operowani, ale także ci, którzy przyszli się leczyć byli również objęci troskliwą opieką i życzliwością.
Życzyłbym wszystkim, będącym w potrzebie leczenia i operacji, takiej życzliwości oraz takich specjalistów, do których ja trafiłem. Wszystkim Lekarzom i całemu personelowi szpitala życzę zdrowia, wytrwania w tej odpowiedzialnej pracy oraz dużej życzliwości ze strony pacjentów.
Józef D.

Świetny kardiolog! Nie ma lepszego w Kaliszu i okolicach.

Świetny kardiolog! Nie ma lepszego w Kaliszu i okolicach.

Rutyna !!!!!! i brak czasu na dokładny wywiad medyczny. Stasnowisko ważniejsze od pacjenta. Może dobry fachowiec, ale brak serca i dokładności .

Bardzo dobry specjalista,nie znam innego takiego :)

Bardzo dobry specjalista,nie znam innego takiego :)