lekarz Tomasz Wardęga

Internista, Kardiolog

Profesjonalizm, kompetencja, dobre słowo, czas poświęcony pacjentowi i rodzinie, niesamowity urok osobisty-tego doświadczyłam ja i moja rodzina w dotychczasowych kontaktach z dr T.Wardęgą.Dziękuję panie doktorze za światełko nadziei...Cały oddział kardiologiczny personel,opieka wielki, wielki pozytyw.

lekarz kompetentny,tlumaczy chorobe i metody leczenia oraz wzbudzil moje zaufanie ,juz kilkakrotnie polecilam tego lekarza znajomym.

Dzięki temu lekarzowi żyje wiele osób a między innymi ja.Uratował mi życie,które zbliżało się ku końcowi.Leżałam na jego oddziale 4 razy i wiem napewno że jest CZŁOWIEKIEM odpowiednim na swoim stanowisku.Wszystkich pacjentów traktuje z godnością i powagą,poświęcając im tyle czasu ile potrzeba.Pozdrawiam wszystkich sercowców.

Wybitny fachowiec. Szacunek dla tego Pana, że w tak małym mieście jak Pleszew potrafił stworzyć tak profesjonalny oddział kardiologii. Takich ludzi jak Pan Wardęga powinno się klonować i rozrzucać po całym kraju :)

fachowiec w swojej dziedzinie, w tak małym mieście jakim jest Pleszew ten lekarz postawił oddział kardiologii na wysokim poziomie

Bardzo dobry lekarz, dobrą daje diagnozę.Polecam.

Bardzo dobry lekarz, dobrą daje diagnozę.Polecam.

Arogant, cierpi na kompleks wyższości, wybuchowy temperament. Podległy personel medyczny panicznie reaguje na jego obecność. Pacjentów traktuje lekceważąco i często podnosi na nich głos.

Arogant, cierpi na kompleks wyższości, wybuchowy temperament.
Podległy personel medyczny panicznie reaguje na jego obecność.
Pacjentów traktuje lekceważąco i często podnosi na nich głos.

bylam u tego lekarza z ciezkim oddychaniem,on tylko mnie osluchal ,nie robiac zadnego ekg ze to napewno nerwobole i wogole nalezaloby schudnac,najbardziej mnie zaskoczyl fakt,iz otworzyk mi drzwi(jak zwykle sie spieszyl)i ze to nic takiego,a na deser dobil mnie,ze wzial za wizyte(jesli mozna to nazwac wizyta,hm)80 zl za nic-nie polecam w 100%

Bardzo dobry lekarz,kompetentny, uprzejmy. Chyba najlepszy kardiolog na terenie Kalisz. Bardzo polecam!

Bierze za każda wizytę 100zł. Jeśli nie zapamięta pacjenta, a nie prowadzi kartoteki, to trzeba wszystko powtarzać, co się wcześniej już mu powiedziało.