lekarz Tomasz Wiatr

Urolog

Lekarz z olbrzymia wiedza , i chęcią pomocy . Można z panem doktorem spokojnie porozmawiać i wyjść z gabinetu spokojniejszym . W moim przypadku pan pomógł mi z bardzo uszkodzonym moczowodem i operacja pomimo tego ze była bardzo skomplikowana i ciężka udała się . Dzięki czemu nie będę musiał w wieku 31 lat chodzić z workiem do końca życia . Bardzo dziękuje i z czystym sumieniem polecam pana Tomasza Wiatra . Top

Pan Doktor Tomasz Wiatr, to bardzo profesjonalny i kompetentny urolog. Człowiek z ogromną wiedzą. Każda wizyta została przeprowadzona z wielką starannością i zaangażowaniem.Pan Doktor dokładnie mnie wysłuchał podczas wywiadu o wszystko szczegółowo wypytał ale też cierpliwie mnie wysłuchał. Zlecił kluczowe i konkretne badania, które pozwoliły na wczesne wykrycie raka prostaty. Przygotował mnie fizycznie i psychicznie do trudnej dla mnie operacji dając poczucie wsparcia i bezpieczeństwa. Rozwiał moje wątpliwości, oraz zalecił dalsze postępowanie. Sama operacja wykonana przez Doktora Wiatra została perfekcyjnie przeprowadzona dzięki czemu nie powstały żadne powikłania, które przy tego rodzaju zabiegu występują bardzo często . Nigdy jeszcze nie byłem u tak profesjonalnego i zaangażowanego specjalisty, który ma indywidualne i wyjątkowe podejście do pacjenta. Szczerze polecam tego Pana Doktora.
Krzysztof W.

Jak najbardziej polecam,od początku właściwe podejście i skierowanie na podstawowe badania. Właściwa diagnoza i leczenie ...polecam

W sierpniu br minie 3 lata po usunięciu lewej nerki z powodu nowotworu. Zabieg metodą laparoskopową wykonał Pan dr i od tego czasu jestem pod Jego opieką. Przerzutów nie ma, czuję się dobrze. Przez cały ten okres Pan dr dał się poznać jako wyjątkowa osoba, fachowość, uprzejmość, zaufanie na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam.

Jestem pacjentem dr Tomasza. Życzliwość, profesjonalizm i szczera rozmowa o problemie. W moim przypadku trafna diagnoza, udana operacja i po problemie z nowotworem. Szczerze polecam a zarazem słowa wdzięczności i uznania.

Jestem pacjentem dr. Tomasza Wiatr. Po wykryciu u mnie guza nerki, otrzymałem pełną informację na temat mojej choroby i zabiegu jaki mnie czeka. Okazało się, że nowotwór jest w trudno dostępnym miejscu i istnieje obawa, że trzeba będzie usunąć cały organ.Dr T.Wiatr przez ponad 3 godziny trwania operacji walczył o usunięcie guza i uratowanie nerki. Zabieg się udał . Po kontroli dr Wiatr przystępnie wytłumaczył mi, że nowotwór / złośliwy / został usunięty i jak dalej będzie przebiegało leczenie i kontrola. Jestem pod wrażeniem wiedzy, kultury osobistej i traktowania pacjenta. Uważam, że dr Wiatr jest wirtuozem laparoskopu. Jako lekarza polecam każdemu,kto szuka pomocy urologicznej.Panie doktorze jeszcze raz za wszystko dziękuję. Roman Chodyniecki Krosno

Powiem krótko: lekarz bardzo, bardzo dobry. Dokładnie mnie o wszystko wypytał, dokładnie zbadał, zrobił USG i bez pośpiechu wszystko wytłumaczył. Całość w miłej atmosferze, mimo że stres na początku był, to potem nie było mowy, żeby się o cokolwiek obawiać. Bardzo dobry lekarz i wszystkim polecam. Pomógł nie tylko mnie, ale również mojej żonie.

Najlepszy lekarz, najlepszy urolog u jakiego byłem. Konkretny, z olbrzymią wiedzą, przy tym bardzo uprzejmy. Trafna diagnoza i dobre leczenie. Polecam i dziękuje za wszystko.

Super lekarz, wszystkim polecam. Bardzo sympatyczny, szybka Diagnoza i Dobre leczenie. Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy lekarz.

Super lekarz, wszystkim polecam. Bardzo sympatyczny, szybka
Diagnoza i
Dobre leczenie. Takie podejście do pacjenta powinien mieć każdy lekarz.

Pan doktor Tomasz Wiatr to najlepszy urolog jakiego w życiu spotkałem, a byłem juz u wielu, bardzo otwarty, bardzo uprzejmy, zawsze miły i uśmiechnięty. Wizyta u lekarza, zwłaszcza urologa nie należy do najprzyjemniejszych, a jednak za każdym razem jak idę na kontrole to z przyjemnością. Doktor Tomasz potrafi rozmawiać tak prawdziwie i po ludzku, pomógł mi i to bardzo. Operował mnie na klinice urologii w Krakowie, za co dozgonnie mu jestem wdzięczny, teraz tylko muszę sie kontrolować, ale czuje sie świetnie. Wykrył u mnie raka prostaty, i gdyby nie Pan doktor mogłoby mnie juz nie byc. Kochany doktorze, dziękuje Panu za wszystko.