lekarz Tomasz Wiatr

Urolog

Mam do Pana Doktora Tomasza pełne zaufanie!!! Najlepszy lekarz jakiego w moim życiu spotkałam. Uprzejmy, miły, wszystko wytłumaczył, zlecił "bez proszenia" dodatkowe badania. Wizyta u Niego to sama przyjemność. Po prostu profesjonalista w swojej dziedzinie. W porównaniu z pomocą udzieloną mi na pogotowiu przy ul. Poniatowskiego w Rzeszowie, gdzie już po 2 godz. męki z bólem w domu z kolką nerkową Pani Doktor, która akurat była w pokoju zabiegowym, kazał mi czekać w kolejce, gdzie było z 10 osób, twierdząc, że każdy jest chory. Ja rozumiem czekać z przeziębieniem, a nie z okropnym bólem, przy którym życie było mi już obojętne, oby tylko przestało mnie boleć. Dopiero jak Pani Doktor oświadczyłam, że już się z tego pokoju nie ruszam to łaskawie dała mi od razu zastrzyk i "nawet" skierowanie do szpitala na badanie.
Jeżeli wszyscy lekarze mieliby taki stosunek do pacjenta i byli rzeczowi w tym co mówią jak Pan Doktor Tomasz Wiatr to człowiek zmieniłby negatywne nastawienie do służby zdrowia. Widać, że leczenie jest pasją Pana Doktora i posiada rzetelną wiedzę, fachowość i jest lekarzem z powołania!!! Gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak On to Państwowa Służba Zdrowia nie miałaby motta: " co robimy - czekamy, może ktoś umrze w poczekalni".
Panu Doktorowi Tomaszowi życzę wielu sukcesów w życiu zawodowym bo jest naprawdę ŚWIETNYM lekarzem. Inni lekarze powinni się od niego uczyć zarówno wiedzy, bycia konkretnym jak i podejścia do pacjenta.
Plusem jest, także metoda Pana Doktora, gdzie wyczytuje kolejność pacjentów i nie ma kłótni między pacjentami na korytarzu, kto pierwszy (pewno jakbym miała męża to też by mi się śpieszyło do domu - tak jak się śpieszyło pacjentkom dziś pod innym gabinetem - gdzie lekarz nie wyczytywał, czego dziś byłam świadkiem czekając spokojnie na wizytę do Pana Doktora Tomasza, kiedy mnie wywoła. BRAWO za to! Czułam się na wizytach u Pana Doktora Tomasza Wiatra, podobnie jak jest to pokazane w serialowym szpitalu w Leśnej Górze. Teraz wiem, że istnieją tacy lekarze jak tam tzn. pełen profesjonalizm i 100% troska o zdrowie pacjenta. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że Pan Doktor Tomasz Wiatr poprzez swój profesjonalizm, doświadczenie i posiadaną wiedzę bardzo szybko mnie wyleczył i jestem już zdrowa :)
Pan Doktor przyjmował mnie w przychodni Pro-familia w Rzeszowie.
Jeszcze raz wielkie uznanie dla Pana Panie Doktorze!!!
Bożena C.

Jestem pacjentem dr. Tomasza Wiatr. Po wykryciu u mnie guza nerki, otrzymałem pełną informację na temat mojej choroby i zabiegu jaki mnie czeka. Okazało się, że nowotwór jest w trudno dostępnym miejscu i istnieje obawa, że trzeba będzie usunąć cały organ.Dr T.Wiatr przez ponad 3 godziny trwania operacji walczył o usunięcie guza i uratowanie nerki. Zabieg się udał . Po kontroli dr Wiatr przystępnie wytłumaczył mi, że nowotwór / złośliwy / został usunięty i jak dalej będzie przebiegało leczenie i kontrola. Jestem pod wrażeniem wiedzy, kultury osobistej i traktowania pacjenta. Uważam, że dr Wiatr jest wirtuozem laparoskopu. Jako lekarza polecam każdemu,kto szuka pomocy urologicznej.Panie doktorze jeszcze raz za wszystko dziękuję. Roman Chodyniecki Krosno

W sierpniu br minie 3 lata po usunięciu lewej nerki z powodu nowotworu. Zabieg metodą laparoskopową wykonał Pan dr i od tego czasu jestem pod Jego opieką. Przerzutów nie ma, czuję się dobrze. Przez cały ten okres Pan dr dał się poznać jako wyjątkowa osoba, fachowość, uprzejmość, zaufanie na bardzo wysokim poziomie. Zdecydowanie polecam.

Jestem pacjentem dr Tomasza. Życzliwość, profesjonalizm i szczera rozmowa o problemie. W moim przypadku trafna diagnoza, udana operacja i po problemie z nowotworem. Szczerze polecam a zarazem słowa wdzięczności i uznania.

Pan doktor Tomasz Wiatr to najlepszy urolog jakiego w życiu spotkałem, a byłem juz u wielu, bardzo otwarty, bardzo uprzejmy, zawsze miły i uśmiechnięty. Wizyta u lekarza, zwłaszcza urologa nie należy do najprzyjemniejszych, a jednak za każdym razem jak idę na kontrole to z przyjemnością. Doktor Tomasz potrafi rozmawiać tak prawdziwie i po ludzku, pomógł mi i to bardzo. Operował mnie na klinice urologii w Krakowie, za co dozgonnie mu jestem wdzięczny, teraz tylko muszę sie kontrolować, ale czuje sie świetnie. Wykrył u mnie raka prostaty, i gdyby nie Pan doktor mogłoby mnie juz nie byc. Kochany doktorze, dziękuje Panu za wszystko.

Powiem krótko: lekarz bardzo, bardzo dobry. Dokładnie mnie o wszystko wypytał, dokładnie zbadał, zrobił USG i bez pośpiechu wszystko wytłumaczył. Całość w miłej atmosferze, mimo że stres na początku był, to potem nie było mowy, żeby się o cokolwiek obawiać. Bardzo dobry lekarz i wszystkim polecam. Pomógł nie tylko mnie, ale również mojej żonie.

Przed pierwszą wizytą u Pana Doktora byłem bardzo wystraszony ewentualną diagnozą i czekającym mnie zabiegiem. Okazało się, że zupełnie niepotrzebnie! Już od początku mojej pierwszej rozmowy z Dr. Wiatrem dało się zauważyć, że jest to prawdziwy lekarz z powołania oraz świetny specjalista. Dawało mi to poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie mojego leczenia. Podczas zabiegu byłem spokojny, bo miałem pewność, że trafiłem w "świetne ręce". Pan Doktor jest niesamowicie sympatyczną, cierpliwą i życzliwą osobą. Z czystym sumieniem mogę potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na tej stronie. Nie będę ukrywał, że właśnie te wypowiedzi pomogły mi wybrać się do Doktora Wiatra. Dzięki Niemu nareszcie wracam do normalnego życia! DZIĘKUJĘ!

Świetny lekarz, bardzo przyjemny w kontakcie. Wszystko dokładnie tłumaczy, jak wyszedłem od Niego z gabinetu wiedzialem co mnie czeka. Stres mi minął, bo doktor mnie uspokoił i nastawił pozytywnie. Przepisał mi leki i zlecił mi badania po tych lekach. Problemy ustąpiły bardzo szybko, a leczenie pomogło. Dla każdego, kto szuka świetnego lekarza, któremu zależy przede wszystkim na tym żeby pomóc pacjentowi to właśnie im polecam doktora Wiatra. Naprawdę jest godny polecenia.

Dr. Tomasz Wiatr to lekarz którego polecam z czystym sercem absolutnie każdej chorej osobie! To nie przesada taki powinien być każdy lekarz! Serdecznie dziękuje za miłe, pełne szacunku do drugiego człowieka podejście, zrozumienie, szybką diagnozę oraz przeprowadzoną przez Doktora operację po której jestem bardzo zadowolony. Dziękuję Panu bardzo jeszcze raz!

Najlepszy lekarz, najlepszy urolog u jakiego byłem. Konkretny, z olbrzymią wiedzą, przy tym bardzo uprzejmy. Trafna diagnoza i dobre leczenie. Polecam i dziękuje za wszystko.