lekarz Tomasz Winkowski

Internista, Lekarz rodzinny

1,3
1,3

Wizyta była nieprzyjemna,i to BARDZO. Bardzo niesympatyczny, z wielkim EGO. Nie chciał wypisać skierowania na podstawowe badania krwi i moczu, powiedział żebym poszla sobie prywatnie zrobić,GBUR i HAM! Na pewno nie polecam ,niesympatyczny,gburowaty ham który zamiast pomóc wysyła do prywatnych specjalistów. Jak taki lekarz może pracować jeszcze w tych czasach to ja nie mogę tego pojąć,wizyta wyglądała tak jakby Pan Tomasz Winkowski robił łaskę a nie chciał pomóc choremu SZOK.SZCZERZE NIE POLECAM.

Dr Winkowski nie Lubi pracować; prosze nie spodziewać sie po nim jakichkolwiek badań. Kiedy zgłosiłam sie do niego z ostrym bólem gardła i bólem mięśni jedyne co zrobił, to zajrzał do gardła i przepisał antybiotyk. Nie odsłuchał, nie zrobił wywiadu.Uznał rowniez ze z anginą mogę pracować.

Wizyta była nieprzyjemna, powstrzymywałem się, żeby nie wybuchnąć. Jest to lekarz, który powinien pracować np. w magazynie, żeby nie miał kontaktu z pacjentami. Bardzo niesympatyczny, z wielkim EGO. Na pewno nie polecam.

Arogancki gbur, cham i prostak ktory robi laske przyjmujac pacjenta mieszkajacego na jego terenie. Nie zalozyl fartucha, a badanie wykonal na tzw rzut oka a nawet to niedokladnie zrobil tak wiec bez zadnego badania stwierdzil ze pacjent symuluje a bolace gardlo, kaszel, bol glowy i zmierzona w domu goraczka 39st to wymysl jak to ujal "symulanta". Zdecydowanie odradzam kontakt z tym delikwentem