dr n. med. Tomasz Żak

Ginekolog położnik, Androlog

To najgorszy i najdroższy lekarz w Polsce. Omijajcie go szerokim łukiem. Będzie was wszystkie przekonywał że in vitro to jedyne wyjście - ale on nie potrafi go zrobić. Pracuje w zapyziałej piwnicy jednego z Poznańskich bloków. Ceni się jak by był gwiazda POP. A jego chamskie odzywki są nie do zaakceptowania. Mam nie pomógł i nawet nie zbliżył się do poroblemu. NIE polecam

Mam nie pomógł i nawet nie zbliżył się do poroblemu.
NIE polecam

Pełen profesionalista. Drogi ale jak powiedział, że dziecko będzie to tak się stało. Oczekujemy maluszka. Jeśli masz poważne problemy z zajściem w ciąże to nie ma innych lekarzy. Pozostaje ci tylko Żak Tomasz i im wcześniej to sobie uświadomisz tym wcześniej będziesz mieć dziecko. Bardzo drogi (koszty wizyty to nic strasznego)ale działa!!!

Bardzo drogi (koszty wizyty to nic strasznego)ale działa!!!

naciaga na in vitro a nie stosuje innych metod

naciaga na in vitro a nie stosuje innych metod

Moja ciaża przebiegała z problemami lekarz kazał się nieprzejmować, żadnej cytologi innych badań w czasie ciąży dziecko po porodzie zmarło w wyniku infekcji wewnątrzmacicznej

Bez żadnej diagnozy zalecił invitro jako jedyne wyjście. Zaszłam w ciążę 3 miesiące później po zmianie lekarza i po histeroskopii.

nam Pan doktor pomógł ! Specjalista - ma bardzo mało czasu - ale jeśli jest się cierpliwym to polecam !!

nie mam nic do zarzucenia.wszystko dopiero sie okaze ale na to potrzeba czasu.

nie mam nic do zarzucenia.wszystko dopiero sie okaze ale na to potrzeba czasu.

Polecam! Pan Doktor podchodzi bardzo indywidualnie do pacjenta, nie trzyma się szablonu. Wszystko dokładnie jest przemyślane. Szybko diagnozuje przyczyne problemów. Przez 3 lata leczyłam się u innych lekarzy i żaden z nich nie potrafił podać przyczyny naszych kłopotów.

Po prostu specjalista i lekarz z powołania. Ogromna wiedza i doświadczenie. Zawsze dostępny dla pacjenta.