Goraco polecam doktora Zimonia. Na co dzien mieszkamy za granica ale podczas wizyty u rodziny w Polsce przytrafila nam sie koniecznosc wezwania pediatry do naszego rocznego synka. Pan doktor juz w rozmowie telefonicznej wzbudzil nasze zaufanie. Przyjechal do dziecka w niedziele, punktualnie o wyznaczonej godzinie. Udalo mu sie uspokoic i dokladnie zbadac nasze chore, placzace dziecko i szybko postawic diagnoze oraz dobrac odpowiednie leki. Wszystkie prognozy odnosnie dalszego przebiegu choroby oraz rytmu zdrowienia okazaly sie sluszne, a zapisane leki juz po kilku godzinach zalagodzily cierpienie synka. Pan doktor dokladnie nam wszystko wyjasnil, uspokoil i udzielil dodatkowych porad co do diety przy chorobie. W kolejnych dniach, kiedy tylko mielismy jakies watpliwosci odnosnie dalszego postepowania, moglismy zawsze do niego zadzwonic i liczyc na fachowa pomoc. Wizyta nie kosztuje malo ale biorac pod uwage okolicznosci uwazamy, ze byla jak najbardziej warta tej ceny.

Nietuzinkowy lekarz i nad wyraz kompetentny. Mówi co myśli, ale zarazem potrafi uspokoić rodziców co do diagnozy. Szczerze polecam, zadowolony tata & mama tudzież syn :)

Gorąco polecam Pana Doktora. Opiekuje się naszą córką z wadą nerki od kilku lat-najpierw państwowo (szp.Św. Wojciecha), teraz także prywatnie. Zawsze można liczyć na niego, przewidywany przebieg terapii sprawdza się -córa jest juz prawie zdrowa. Naprawde godny polecenia

Dr Tomasz jako JEDYNY zbadal mojego 5-cio letniego syna ( strasznego panikarza) bez zednego napadu zlosci , placzu. Moj syn urodzil sie bez nerki, i temu czlowiekowi zawdzieczam normalne funkcjonowanie mojego syna. Chyle czola doktorze i WIELKIE PODZIEKOWANIA. Czlowiek- srebro!!!! Lekarz - nieziemski!

bardzo fajny doktorek,jesli bedziecie mieli problem z jego dzialki to walcie do niego,moja corka diagnozowana byla w dwoch szpitalach i niewiedzieli co jest a doktorek po trzech dniach znalazl kamyki na nerce,rozwalilismy je i po klopocie

Doktor Tomasz Zimoń to bardzo dobry lekarz.Do kazdej wizyty podchodzi profesjonalnie.Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy,ma podejście do dzieci.Kiedy dzwonię,a nie może odebrać,zawsze póżniej oddzwania.Bez problemu udziela porad przez telefon.Zawsze jest pogodny i uśmiechnięty.Polecam go każdej mamie. mama blizniaków

mama blizniaków

nigdy nigdzie nie spotkałem tak dobrego lekarza a mam 55 lat.Polecam - to wyjątkowy lekarz i człowiek

Wspaniałe podejście do wystraszonego rodzica , kompetentny, spokojny, rzeczowy , gorąco polecam, świetny lekarz

Polecam tego lekarza - mam córeczkę z wadą ukł. moczowego - doktor był u mnie na wizycie domowej - wszystko dokładnie wyjaśnił (przyczynę wady, dalsze leczenie, polecił super panią radiolog)i zaproponował dalszy schemat postępowania

Bardzo dobry i profesjonalny człowiek, ma podejscie do dzieci, nie jst zarozumiały.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Szczecin"?

Consilius
73-110 Stargard Szczeciński