dr n. med. Tomasz Zimoń

Pediatra, Wizyty domowe

Wierze w Tego lekarza, bardzo dokladnie tlumaczy chorobe dziecka, jest bardzo spokojnym,sympatycznym i kompetentym lekarzem, polecam wszystkim. W.W.

Polecam tego lekarza - mam córeczkę z wadą ukł. moczowego - doktor był u mnie na wizycie domowej - wszystko dokładnie wyjaśnił (przyczynę wady, dalsze leczenie, polecił super panią radiolog)i zaproponował dalszy schemat postępowania

Bardzo dobry lekarz o dużej wiedzy i umiejętnym podejściu do dziecka. Dyspozycyjny także w dni wolne i popołudniami- gorąco polecam

Świetny lekarz z super podejściem do dzieci.

Świetny lekarz z super podejściem do dzieci.

Wezwalismy Pana w celu zasiegniecia drugiej opini po wypisie corki ze szpitala, zjawil sie szybko, badanie fachowe i konkretne od stop do glow, polecam

bardzo fajny doktorek,jesli bedziecie mieli problem z jego dzialki to walcie do niego,moja corka diagnozowana byla w dwoch szpitalach i niewiedzieli co jest a doktorek po trzech dniach znalazl kamyki na nerce,rozwalilismy je i po klopocie

Wspaniały człowiek i lekarz,ma podejście do dziecka,dzięki takim osobą pobyt na oddz. nefrologii przebiega szybciej, godny polecenia.

Goraco polecam doktora Zimonia. Na co dzien mieszkamy za granica ale podczas wizyty u rodziny w Polsce przytrafila nam sie koniecznosc wezwania pediatry do naszego rocznego synka. Pan doktor juz w rozmowie telefonicznej wzbudzil nasze zaufanie. Przyjechal do dziecka w niedziele, punktualnie o wyznaczonej godzinie. Udalo mu sie uspokoic i dokladnie zbadac nasze chore, placzace dziecko i szybko postawic diagnoze oraz dobrac odpowiednie leki. Wszystkie prognozy odnosnie dalszego przebiegu choroby oraz rytmu zdrowienia okazaly sie sluszne, a zapisane leki juz po kilku godzinach zalagodzily cierpienie synka. Pan doktor dokladnie nam wszystko wyjasnil, uspokoil i udzielil dodatkowych porad co do diety przy chorobie. W kolejnych dniach, kiedy tylko mielismy jakies watpliwosci odnosnie dalszego postepowania, moglismy zawsze do niego zadzwonic i liczyc na fachowa pomoc. Wizyta nie kosztuje malo ale biorac pod uwage okolicznosci uwazamy, ze byla jak najbardziej warta tej ceny.

Jestem bardzo zadowolona z wizyt Pana doktora. Poświęca dużo czasu na rozmowę z rodzicami. Jeden z tych niewielu który nie wytyka błędów rodziców, ale uspokaja i doradzi co i jak robić. Najważniejsze jednak jest to, że leczenie, które zaleca skutkuje szybką poprawą i powrotem do zdrowia ;)

Lekarz z niesamowitym podejściem do dzieci. Zawsze uśmiechnięty. Nasza córka chce chodzić tylko do niego. Bardzo cierpliwy i spokojny dla dziecka i... rodziców :) Mam do niego wielkie zaufanie bo pomógł nam wiele razy.