dr n. med. Tomasz Zimoń

Pediatra, Wizyty domowe

Niebanalny człowiek, wybitny specjalista.Przy tym ciepły , miły pełen humoru. Oby więcej takich ludzi w białych fartuchach.wdzięczni rodzice.

kocha dzieci,nieprzeciętna inteligencja,asertywny,dowcipny

kocha dzieci,nieprzeciętna inteligencja,asertywny,dowcipny

Dr. leczy mnie od listopada i jestem bardzo zadowolona :) bardzo fajne podejście do pacjenta. Odpowiada na każde pytania związane z chorobą :) żartobliwy i uprzejmy :) Polecam !

swietny kontakt z dzieckim, super podejscie - i do dziecka i do spanikowanej mamy:) i do dolegliwosci malucha! polecam!

Bardzo miły i sympatyczny, z dobrym podejściem do dziecka. Wiedza szeroka.

Bardzo miły i sympatyczny, z dobrym podejściem do dziecka. Wiedza szeroka.

Fenomenalne podejscie do dzieci. Znakomity kontakt. Goraco polecam!!!!!!

Fenomenalne podejscie do dzieci. Znakomity kontakt. Goraco polecam!!!!!!

zostaliśmy bardzo milo i fachowo potraktowani przez pana doktora

zostaliśmy bardzo milo i fachowo potraktowani przez pana doktora

Super lekarz z rewelacyjnym podejściem do dzieci. Córka (1,5 roku)nawet nie pisnęła bo mogła wcześniej dotknąć słuchawki do badania i pooglądać patyczek do zaglądania do gardła. Na koniec dała cześć doktorowi i chyba było jej smutno że już sobie poszedł bo to fajny gość ;) . Dyspozycyjny (wizyta w niedzielę wieczór)

Szpital i biały kitel lekarza dla kilkuletniego brzdaca czesto nie jest powodem do uśmiechu, dlatego tak ważne jest umiejetnosc podejscia lekarza do malego pacjenta. Pan Doktor nie tylko wielokrotnie okazal sie wpelni dyspozycyjny i pomocny, ale umial wzbudzic usmiech i zaufanie u naszego syna. Jest rowniez cenionym specjalista wsrod pacjentow-obcokrajowcow, ktorzy cenia go za wysoki profesjonlizm.

Pan Doktor leczył moje dziecko i w szpitalu i prywatnie i nie widzę różnicy w podejściu do pacjenta. Jest zawsze serdeczny i bardzo cierpliwy dla przerażonych mam. Odpowiada na wszystkie pytania. Polecam.