lekarz Tomasz Żółkoś

Internista, Psychiatra

2,9
2,7

APEL DO WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI SKRZYWDZENI PRZEZ TOMASZA ZÓŁKOSIA !!! APEL DO WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI SKRZYWDZENI PRZEZ TOMASZA ZÓŁKOSIA !!! APEL DO WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI SKRZYWDZENI PRZEZ TOMASZA ZÓŁKOSIA !!! JEŚLI KTOKOLWIEK Z WAS BYŁ U TEGO SZARLATANA I ZOSTAŁ OSZUKANY PISZCIE !!! JEŚLI KTOŚ Z WAS ZOSTAŁ WYSŁANY PRZEZ NIEGO DO APTEKI BLISKO JEGO DOMU ( ok 150 METRÓW ) PISZCIE JEŚLI ZA WIZYTĘ ZAŻĄDAŁ 300 ZŁ PISZCIE !!! JEŚLI ZOSTALIŚCIE PO JEGO ROZPOZNANIU WKRĘCENI W CHOROBĘ PSYCHICZNĄ PO 30 MIN. ROZMOWY - PISZCIE !!! JEŚLI JEST TU JAKIŚ ...

APEL DO WSZYSTKICH KTÓRZY ZOSTALI SKRZYWDZENI PRZEZ TOMASZA ZÓŁKOSIA !!!

JEŚLI KTOKOLWIEK Z WAS BYŁ U TEGO SZARLATANA I ZOSTAŁ OSZUKANY PISZCIE !!!
JEŚLI ZA WIZYTĘ ZAŻĄDAŁ 300 ZŁ PISZCIE !!!
JEŚLI JEST TU JAKIŚ LEKARZ PSYCHIATRA KTÓRY WIE I ZNA JEGO SZTUCZKI WOBEC PACJENTÓW - PISZCIE !!!

PROSZĘ WAS O POMOC WOBEC CZŁOWIEKA KTÓRY ZAMIAST LECZYĆ I POMAGAĆ LUDZIOM - NACIĄGA ICH, WYŁUDZA PIENIĄDZE I WMAWIA CHOROBY !!!
MOJA SPRAWA Z TYM SZARLATANEM AKTUALNIE JEST W IZBIE LEKARSKIEJ I PROKURATURZE !!!

bardzo wnikliwy i ciepły znakomicie dobiera leki,mily sympatyczny

bardzo wnikliwy i ciepły znakomicie dobiera leki,mily sympatyczny

Pan Doktor Tomasz Żółkoś to świetny specjalista, już po pierwszej wizycie zauważyłam znaczną poprawę swojego stanu zdrowia.Pan Doktor to spokojny, opanowany człowiek, wzbudza zaufanie, ma znakomite podejście do pacjenta i polecam go każdemu potrzebującemu pomocy.

Dr Żółkoś to świetny specjalista! Trafiłam do niego z daleko sięgającą depresją, nie spałam po nocach i ciągle płakałam... Dzięki doktorowi i zastosowanych przez niego lekach już po pierwszej wizycie zauważyłam znaczną poprawę na lepsze :) Teraz jestem już na końcu terapii i niedługo zakończę leczenie! Doktor jest wysoko wykwalifikowanym specjalistą, któremu wiele zawdzięczam i polecam go każdemu kto ma poważne problemy ze zdrowiem!

Ten człowiek okazał się być naciągaczem: za wypisanie podwójnej recepty na 2 miesiące zażądał podwójnej opłaty (200zł). I wszystko to za 4minutową wizytę. Jako lekarz niestety nie wzbudza zaufania. Zdecydowanie odradzam

dyskrecja,profesjonalizm,pełne wyczucie pacjenta a bylam u kilku psychiatry dopiero tu po 6mnc czuje poprawę,Polecam

duża kultura i wyczucie pacjenta spokoj-polecam

duża kultura i wyczucie pacjenta spokoj-polecam