dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz

Chirurg naczyniowy

Jak każdy chirurg to niemowa, a ten to jeszcze wyjątkowy cynik i ignorant. Nikomu go nie polecam, jak też nie polecam lekarzy na ścianie wschodniej, absolutnie nie. To zadupie Polski. Tam nawet lokalne samoloty nie lądują.

Nic dodac, nic ujac. WSPANIALY CZLOWIEK I LEKARZ..

Nic dodac, nic ujac. WSPANIALY CZLOWIEK I LEKARZ..

Polecam wszystkim pacjentom - bardzo dobry lekarz, ale przede wszystkim CZŁOWIEK!

Człowiek z prawdziwym powołaniem i darem pomocy innym

Człowiek z prawdziwym powołaniem i darem pomocy innym

Wspaniały lekarz i człowiek, profesjonalista w swojej dziedzinie. Sama wizyta u niego i sposób podejścia do pacjenta to połowa sukcesu w leczeniu schorzenia. Pobyt na oddziale u prof. Zubilewicza to komfort dla chorego. Przemiły personel. Gorąco polecam.

jest to lekarz doskonały, brak słów aby opisać.

jest to lekarz doskonały, brak słów aby opisać.

lekarz z powołania operowal mnie w styczniu i ide teraz na druga noge bylam u bardzo wielu lekarzy ale takiego jeszcze nie spotkalam poprostu czlowiek nie mam slow jak mam mu dziekowac polecam goraco kazdemu kto musi do naczyniowca angiologa

Bardzo miły, sympatyczny, potrafi wysłuchać pacjenta, cierpliwy, zawsze stawia trafną diagnozę jak w moim przypadku. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, otacza troskliwą opieką i wsparciem psychicznym przed i po operacji.

Witam! Pan prof.T.Zubilewicz to najlepszy lekarz jakiego dotąd spotkałam..To wspaniały ciepły człowiek,a przy tym profesjonalista w każdym calu.Pan Profesor powinien być stawiany za wzór! Mimo dużego zapracowania zawsze znajdzie czas dla pacjenta,dopilnuje aby wszystko było tak jak należy.Pomógł on moim najbliższym,kiedy gdzie indziej mówiono że już nie ma ratunku.. Za to wszystko serdecznie dziękuję!!

Wyjątkowo nie ma szacunku dla osób starszych, nie zauważa problemu choroby. Pacjent z postępującymi zmianami miażdżycowymi oraz martwicą został wypisany do domu.