dr hab. n. med. Tomasz Zubilewicz

Chirurg naczyniowy

lekarz godny polecenia i zaufania pod każdym względem.Wybitny, kompetentny,kulturalny, uprzejmy to wszystko i tak za mało wobec tak szlachetnej i mądrej osobistości.KI.

Dr. ZUBILEWICZ operował mnie już trzy razy i gbyby zaistniała taka konieczność poddałabym się kolejnej operacji. Jest ON nie tylko wybitnym lekarzem ale również wspaniałym człowiekiem. Serdecznie polecam !!! Teresa

Kompetentny lekarz, o wyjątkowej intuicji, pozwalającej na właściwą kurację.Całosciowo ocenia stan zdrowia pacjenta.

Cudowny lekarz, niesamowite podmiotowe podejscie do pacjenta. Właśnie przeszłam zabieg sympatektomii piersiowej prawo i lewostronnej. Jestem bardzo zadowolona z efektów, z opieki medycznej ect. \ wiola

wiola

Bardzo polecam.Super specjalista, super człowiek.

Bardzo polecam.Super specjalista, super człowiek.

Moja mama ma problem z żylakami, i chciałbym ją umówić na wizytę do pana doktora Zubilewicza, ale nie wiem czy przyjmuje prywatnie? Może ma ktoś namiary na Pana doktora, nr. tel. lub adres gdzie przyjmuje!

JEST BARDZO DOBRYM SPECJALISTA NIE ZALEZY MI NA REKLAMIE LEKARZA ZALEZY MI NA PODEJSCIU DO PACJENTA NA CZASIE PRZEZNACZONYM DLA CHOREGO I PEŁNEJ INFORMACJI O CHOROBIE O ZALECENIACH PO DOKONANEJ OPERACJI

dobry lekarz bardzo polecam pomógł mi i mojej rodzinie

dobry lekarz bardzo polecam pomógł mi i mojej rodzinie

jest wspaniałym lekarzem i człowiekiem bardzo kultularny ma podejście do pacjęta

bardzo dobry lekarz, ktory kompetentnie podchodzi do kazdego przypadku,bardzo dokladnie tlumaczy kazdemu pacjentowi jego przypadek, warto do niego pojsc