Urolog Tarnowskie Góry

Wolny termin: 29 Cze o 14:30. Sprawdź inny. # 1

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych s.c.
Nakielska 1-3
42-600 Tarnowskie Góry

Dr Krzysztof Łukojć to najlepszy urolog jakiego znam. Mój 79 letni ojciec mając kamień w kielichu nerki nie otrzymał pomocy w Szpitalu Urologicznym w Katowicach przy ul. Strzeleckiej. Jego wizyty z gorączką i silnym bólem rozpoczynały się i kończyły na izbie przyjęć ze wskazaniem ponownych wizyt w przypadku gorączki. Tamtejsi lekarze ograniczali sie jedynie do podania środków przeciwbulowych. Następnie umieściłem ojca w Szpitalu Górniczym w Sosnowcu, tam też odstąpiono od przeprowadzenia zabiegu usunięcia kamienia. Dopiero dr Łukojć zainteresował się problemem i przeprowadził zabieg. Już w pierwszej dobie po zabiegu ojciec czuł się dobrze a po tygodniu powrócił całkowicie do zdrowia. Doktora oceniam jako kompetentnego fachowca a zarazem Wielkigo Człowieka. Życzę wszystkim by mogli być leczeni przez takich lekarzy. Dziękuję Panie Doktorze i serdecznie pozdrawiam Janusz Sojka

BELL-MED
Tarnowskie Góry, Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie.
Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Rewelacyjny lekarz stawiający trafne diagnozy i stosujący skuteczne leczenie.
Indywidualnie podchodzi do pacjenta, uprzejmy.

Opinia dodana przez: Andrzej

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Nie straszy,nie podejmuje pochopnych decyzji,zawsze dostępny pod telefonem. Swoje diagnozy konsultuje z innymi lekarzami.
Szczerze polecam
Grzegorz

Szczerze polecam
Grzegorz

Opinia dodana przez: Grzegorz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "WOJMED" S.C.
Górnicza 9a
42-600 Tarnowskie Góry

Uważam dr Wojtasa za kompetentnego fachowca w swojej specjalizacji.Jestem od kilku lat jego pacjentem.Moja opinia jest obiektywna.

Opinia dodana przez: Henryk

NZOZ Centrum Medyczne LiMED
Tylna 12
42-600 Tarnowskie Góry

Mąż był operowany 1,5 roku temu w Zabrzu przez pana doktora (usunięcie nerki z guzem nowotworowym) i mimo podeszłego wieku operację zniósł bardzo dobrze. Pan doktór nie jest zbyt wylewny, ale odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy wszystko, o co go się zapyta. Sprawia wrażenie wyniosłego i nieprzystępnego, ale to tylko pozory. W dalszym ciągu mąż leczy się u pana doktora i ma do niego pełna zaufanie.

Opinia dodana przez: kasiula

Tarnowskie Góry

SKANDAL jak taki czlowiek moze byc lekarzem !!!! to co potrafi to przybijac pieczatki za ktore bierze pieniadze !!!!!!!!1

Opinia dodana przez: michał

NZOZ ANIMED
Marszałka Józefa Piłsudskiego 9 A
42-600 Tarnowskie Góry

Lekarz z powołania z rewelacyjnym podejściem do pacjenta bez względu czy jesteś na wizycie z NFZ czy prywatnie.

Opinia dodana przez: Kasia

Centrum Medyczne Bell-Med
ulica Okrzei 1
42-600 Tarnowskie Góry

NZOZ Szpital im. dr. B. Hagera w Tarnowskich Górach- Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne
Pyskowicka 47-51
42-612 Tarnowskie Góry