Zenon Wielicki

Urolog

1,1
1,1

Lekarz wyjątkowo zarozumiały, opryskliwy i bezczelny. Nie miałam okazji docenić jego wiedzy lub kompetencji - być może brak?Mam duży kamień w nerce. Byłam na wizycie po zrobieniu urografii, dodatkowo zrobiłam na własny koszt badanie moczu. Zażądał opisu do urografii a jak mu odpowiedziałam, że nikt mi go nie dał, stwierdził że nie ma czasu jej oglądać... po pokazaniu mu badań moczu rzucił wynikami w moja stronę i zapytał po co to robiłam - przecież powinnam wiedzieć że jak mam kamień to wyniki zawsze będą złe... skierował mnie na prześwietlenie ale już nie skorzystałam (przecież miałam w ręku dokładniejszy zapis badania urografii!!!). Wierzę, że zło które wyrządza pacjentom kiedyś do niego powróci.

byłam u dr pierwszy raz i ostatni , takiego gbura jeszcze nie widziałam , jeśli lekarz na powiedzenie że chyba nie mogę mieć zrobionego zdjęcia rtg gdyż w zeszłym roku miałam robione 3 odpowiada ,, a co mnie to obchodzi'' i w szpitalu robią do godz kilkanascie to co za różnica i wogóle aroganckie odpowiedzi to chcę wiedzieć w jakich my czasach żyjemy, może lepiej byłoby gdyby krowy leczył bo w/g mnie tam jego miejsce bo ona na głupie zachowanie by go może w łeb kopnęła i nabrałby rozumu.

Potwierdzam wszystko co napisali moi poprzednicy.Ten człowiek jeżeli go tak można nazwać nie powinien leczyć nawet bydła. Cham do potęgi, ignorant, pacjent to dla niego zło i przeszkoda. Jeżeli istnieje możliwość leczenia w innym szpitalu to radzę z tego skorzystać.

Nie zasługuje na miano lekarza !!!!. Weterynarz ma lepsze podejście do zwierząt niż ten człowiek do człowieka !!!

Lekarz ekstremalnie nieuprzejmy, bez szacunku do pacjenta, totalny brak empatii. Unikac jak sie da.

SKANDAL jak taki czlowiek moze byc lekarzem !!!! to co potrafi to przybijac pieczatki za ktore bierze pieniadze !!!!!!!!1

Brak profesjonalizmu brak kultury osobistej po wizycie u tego pana na oddziale urologi podjołem decyzję ze na zabieg pojadę do szpitala w Bytomiu nigdy nie spotkałem się z takim aroganckim traktowaniem pacjenta i pomyśleć że ten pan jest zastepcą ordynatora!!! Odradzam omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!

Nie polecam, pewny siebie, nic pacjentowi nie ,nic nie powie na temat choroby, bardzo nie uprzejmy natomiast opieka dobra

Przez tego pana w środę żegnamy naszego ojca.Ordynarny do pacjenta oraz do rodziny chorego. Panie doktorze ta sprawa się tak nie skończy dla pana.

Nieuprzejmy. Tak jak toś wspomniał wyżej, pacjenta traktuje jako zło konieczne. Opryskliwy. Jestem w szoku że w tych czasach jest możliwe takie bezkarne podejście do spraw zawodowych w leczeniu.