Zenon Wielicki

1,4
1,3
1,5
1,2

byłam u dr pierwszy raz i ostatni , takiego gbura jeszcze nie widziałam , jeśli lekarz na powiedzenie że chyba nie mogę mieć zrobionego zdjęcia rtg gdyż w zeszłym roku miałam robione 3 odpowiada ,, a co mnie to obchodzi'' i w szpitalu robią do godz kilkanascie to co za różnica i wogóle aroganckie odpowiedzi to chcę wiedzieć w jakich my czasach żyjemy, może lepiej byłoby gdyby krowy leczył bo w/g mnie tam jego miejsce bo ona na głupie zachowanie by go może w łeb kopnęła i nabrałby rozumu.

Lekarz wyjątkowo zarozumiały, opryskliwy i bezczelny. Nie miałam okazji docenić jego wiedzy lub kompetencji - być może brak?Mam duży kamień w nerce. Byłam na wizycie po zrobieniu urografii, dodatkowo zrobiłam na własny koszt badanie moczu. Zażądał opisu do urografii a jak mu odpowiedziałam, że nikt mi go nie dał, stwierdził że nie ma czasu jej oglądać... po pokazaniu mu badań moczu rzucił wynikami w moja stronę i zapytał po co to robiłam - przecież powinnam wiedzieć że jak mam kamień to wyniki zawsze będą złe... skierował mnie na prześwietlenie ale już nie skorzystałam (przecież miałam w ręku dokładniejszy zapis badania urografii!!!). Wierzę, że zło które wyrządza pacjentom kiedyś do niego powróci.

Brak profesjonalizmu brak kultury osobistej po wizycie u tego pana na oddziale urologi podjołem decyzję ze na zabieg pojadę do szpitala w Bytomiu nigdy nie spotkałem się z takim aroganckim traktowaniem pacjenta i pomyśleć że ten pan jest zastepcą ordynatora!!! Odradzam omijać szerokim łukiem!!!!!!!!!

Przez tego pana w środę żegnamy naszego ojca.Ordynarny do pacjenta oraz do rodziny chorego. Panie doktorze ta sprawa się tak nie skończy dla pana.

Jeżeli nie doszło jeszcze do nieszczęścia z powodu ignorowania poważnych problemów zdrowotnych pacjentów przez pana doktora, to jest to tylko kwestia czasu.

Jeżeli nie doszło jeszcze do nieszczęścia
to jest to tylko kwestia czasu.

Kompletne zero i tyle w temacie. Pan ,, Dr " zły na cały świat, że musi do pracy chodzić - co odbija się na pacjentach. Doradzam iść już na emeryturę i swoje frustracje przełożyć na kopanie pomidorów w ogródku.

Nieuprzejmy. Tak jak toś wspomniał wyżej, pacjenta traktuje jako zło konieczne. Opryskliwy. Jestem w szoku że w tych czasach jest możliwe takie bezkarne podejście do spraw zawodowych w leczeniu.

Ten pseudo "lekarz" nie powinien w ogóle prowadzić praktyk. "Kolekcjonowanie" papierków w białych kopertach z wizerunkami królów to u niego codzienność. Zdecydowanie odradzam leczenie u tego Pana.

DNO !!! Ten "lekarz" nie powinien prowadzić praktyk lekarskich. Nie uprzejmy, niekompetentny , pacjenta traktuje jak zło konieczne. Wyzywa, rzuca dokumentacja , odsyła.. odsyła. Od 8 miesięcy chce się wyleczyć u tego "lekarza" na chwilę obecną mam strach iść na kolejną wizytę.