lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

Dzięki Pani Doktor Dys mogę normalnie pracować. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ prowadzę własną działalność i muszę być sprawny. Przy takiej chorobie jak moja to największy problem - praca. U poprzednich lekarzy długo nie było poprawy. Pozdrawiam

Leczyła moją matkę od niedawna na osteoporozę i reumatyzm. Zaczęliśmy prywatnie, potem w przychodni. Udzieliła instruktażu co do wykonywania ćwiczeń. Lekarz konkretny i pomocny - gdy okazało się, że jedno z lekarstw jest w aptekach kosmicznie drogie, sama wskazał nam aptekę w Biłgoraju, gdzie można było na jednym opakowaniu zaoszczędzić 100 zł (nie udało mi się znaleźć nigdzie niższej ceny). Patrząc na skutki podjętego leczenia, wydaje mi się, że pan doktor Dyś poradziła sobie znacznie lepiej niż poprzednia lekarka, u której chyba zmarnowaliśmy kilka lat.

Dzięki Pani Doktor Dyś mogę normalnie pracować. Jest to dla mnie bardzo ważne, ponieważ prowadzę własną działalność i muszę być sprawny. Przy takiej chorobie jak moja to największy problem - praca. U poprzednich lekarzy długo nie było poprawy. Pozdrawiam

pani doktor DYŚ to cudowny reumatolog, na własnej osobie sprawdzałam innych lekarzy tej specjalizacji i pani Dyś jest zdecydowanie najlepsza. Zajmuje sie nie tylko problemem reumatologicznym ale kompleksowo podchodzi do leczenia i stanu zdrowia i za ta bardzo ja cenie. K.

dobrze leczy i szybko dochodzi do sedna problemu bez zbednych wizyt i przeciagania leczenia. Poprostu bardzo dobry lekarz.

zgadzam się super lekarz... opinnie te pozytywne w 100% prawdziwe. Najlepszy reumatolog i internista jakiego znam dr Dyś to bardzo madra kobieta i dobry człowiek

oddany, uczciwy lekarz, zajmujacy sie rowniez ogolnym zdrowiem pacjenta a nie tylko malym wycinkiem schorzenia, jestem pacjentka pani doktor od wielu lat i nie zamienila bym nigdy na innego lekarza.

naprawde najlepszy lekarz w rejonie bilgoraja

naprawde najlepszy lekarz w rejonie bilgoraja

naprawde lekarz madry i godny zaufania polecam

naprawde lekarz madry i godny zaufania polecam

bardzo dobry lekarz, pani Dys pomogła mi gdy inni odsyłali mnie z kwitkiem i za to bardzo jej dziekuje