lekarz Urszula Bentkowska-Dyś

Internista, Reumatolog

...na problemy ze stawami tylko dr Dyś , chodzilam kilka lat po ortoppedach a tam kazdy rozkładall rece dopiero dr Dys mi pomogla- ściagnela płyn ze stawu i dolegliwości od razu mineły . Bardzo cieply lekaarz.

super reumatolog - na problemy ze stawami tylko ten lekarz, myslałem ze to juz koniec z mim kolanemm- a tu jedna wizyta punkcja leczenie do stawowe i juz 3 miesiąc kolano jak nowe

Duży plus za podejście do dzieci, jestem bardzo zadowolona, byłam u pani doktor z moją córeczką, która ma trzy latka a wiadomo jak jest z takim trzylatkiem, wszędzie go pełno a na dodatek się niecierpliwi i zadaje milion pytań. Pani doktor cierpliwa, dokładnie zbadała małą i uważnie słuchała co mówi. Jestem naprawdę zadowolona, widać, że to lekarz z powołania a nie tylko taki co skończył medycynę i tyle. Taki lekarz rodzinny to skarb - szczególnie teraz tyle sie slyszy o braku dostepnosci do lekarza.

Najlepszy lekarz jakiego znam , zawsze pomoże , zbada wyslucha trafi z antybiotykiem , dzieki jej opiece od 16 lat nie bylam nigdzie poza nia

Nie przesadza z faszerowaniem medykamentami przy drobnych infekcjach, ale powaznie traktuje powazne stany chorobowe. Trafne diagnozy i dobry, indywidualny dla kazdego pacjenta dobor lekow. Doskonala pamiec co do pacjentow, ich dolegliwosci, przyjmowanych stale lekow itp. (u mnie, w odroznieniu co bylo u poprzedniej lekarz rodzinnej, nie musze za kazdym razem tlumaczyc, ze jestem uczulona na niektore antybiotyki, bo ona to po prostu pamieta) Na zainteresowanie wlasnym stanem zdrowia odpowiada konkretnie i w sposob zrozumialy dla pacjenta. Choc nie zawsze w pierwszej chwili w pelni zgadzalam sie z jej zaleceniami (przyszlam do dr Dysiowej przyzwyczajona do przepisywania antybiotykow na byle infekcje, wiec poczatkowo dziwily mnie zalecenia typu "lezec w lozku i pic duzo goracych plynow z miodem i cytryna"), ale w zadnym razie nie moge jej za nie skrytykowac, gdyz na dluzsza mete okazywaly sie duzo skuteczniejsze i nieobciazajace organizmu. Zdecydowanie polecam zarowno dla malych, jak i dla doroslych pacjentow.

Bardzo dobry lekarz - miły i uprzejmy szybko radzacy sobie z dolegliwosciami - mi pomoglo juz po pierwszej wizycie

to fakt - takich lekarzy jest coraz mniej - miałem uraz i pojechałem do szpitala w bilgoraju - ale tam udzielono mi niewystarczjacej pomocy - a pani doktor pomogla mi bardzo zna sie na wielu rzeczach - ufam jej bezgranicznie

To świetny lekarz opiekuje się calą moja Rodzinką już od 7 lat i ze wszytkim jest sobie wstanie Pani Doktor poradzić. Ma też meża ginekologa - który pomógł mi w czasie ciąży.

Super lekarz . Kompetencja 100 Wiedza super i ogromne doświadczenie, lekarz godny polecenia każdemu , pani dr jest bardzo miła osoba

Super lekarz . Kompetencja 100

Leczyła moją matkę od niedawna na osteoporozę i reumatyzm. Zaczęliśmy prywatnie, potem w przychodni. Udzieliła instruktażu co do wykonywania ćwiczeń. Lekarz konkretny i pomocny - gdy okazało się, że jedno z lekarstw jest w aptekach kosmicznie drogie, sama wskazał nam aptekę w Biłgoraju, gdzie można było na jednym opakowaniu zaoszczędzić 100 zł (nie udało mi się znaleźć nigdzie niższej ceny). Patrząc na skutki podjętego leczenia, wydaje mi się, że pan doktor Dyś poradziła sobie znacznie lepiej niż poprzednia lekarka, u której chyba zmarnowaliśmy kilka lat.