lekarz Urszula Grzybczak-Nechoritis

Internista, Kardiolog

Bardzo dobry lekarz, szczerze zaangażowany w leczenie pacjenta. Ma bardzo dobre podejście do seniorów, cierpliwie odpowiada na pytania, wszystko wyjaśńia.

Bardzo fajna lekarka, widać, że rzeczywiscie chce pomóc. Po wizycie jestem bardzo zadowolna, odczuwam poprawę, jestem spokojniejsza o swój stan zdrowia.

bardzo dobry kardiolog, zawsze starannie bada, obecnie czuję się bardzo dobrze. Dziękuje, dolegliwości minęły

bardzo dobry kardiolog, zawsze starannie bada, obecnie czuję się bardzo dobrze.
Dziękuje, dolegliwości minęły

Bardzo dobry lekarz, z dobrym podejsciem do pacjenta, potrafi wysluchac i pomoc, polecam korzystanie z uslug pani doktor

Bardzo dobry lekarz kariolog, po zastosowanym leczeniu czuje się bardzo dobrze, dolegliwości ustąpiły

Bardzo dziękuje za wizytę, dokładną diagnostykę i właściwe leczenie po którym bardzo dobrze się czuje

Bardzo dobra specjalistka. Po lekach dobranych przez Pani Doktor czuje sie znacznie lepiej, dolegliwosci juz mi tak niedokuczaja

Korzystałem z pomocy pani doktor w ramach pakietu medicover. W rozmowie bardzo uprzejma, rzetelnie przeprowadziła badanie, przepisane leki pomogły. Dziękuje, Piotr W.

Dziękuje, Piotr W.

Doktor Grzybczak leczy zarówno mnie i mojego męża już od ok 10 lat. Zawsze jest wyrozumiała, stara się pomóc, stosowane leczenie bardzo nam pomaga Dziękujemy, Irena i Marian K.

Dziękujemy, Irena i Marian K.

Bardzo dobra specjalista, dokładnie tłumaczy na czym polega choroba, wyjaśnia działanie leków. Otwarta na problemy pacjenta