lek. med. Urszula Wójtowicz

Wenerolog, Dermatolog

Zgadzam się dokładnie z opinią wcześniejszych pacjentów. Pani doktor zna tylko jeden lek i na moją sugestię że jest on za drogi - bo tubkę zużywam w ciągu tygodnia (lub szybciej)stwierdziła że ona mi nic innego nie wypisze. Kiedy poprosiłam o pomoc w związku z problemami ze skórą głowy (mam uczulenie na większość szamponów)zaczęła mi opowiadać o prawidłowej pielęgnacji skóry twarzy oraz że życzy powodzenia w testowaniu nowych produktów - z czego nie poleciła żadnego preparatu (a moje testowanie to kupowanie i oddawanie coraz droższych kosmetyków aptecznych). Jako osoba walcząca ...

Zgadzam się dokładnie z opinią wcześniejszych pacjentów.
Jako osoba walcząca z atopią przez praktycznie całe życie - co wspomniałam pani Doktor, nie oczekiwałam rad w stylu: "w aptece jest wiele produktów do pielęgnacji suchej skóry"
Totalne dno wyszłam wściekła z wizyty - na którą czekałam przeszło 40min. nikomu nie polecam.

Jako lekarz dermatolog, Pani Wójtowicz nie nadaje sie do leczenia skomplikowanych przypadkow dermatologicznych - takich jak atopowe zapalenie skory. W moim przypadku przeprowadzila absurdalne leczenie (smarowanie calego ciala mascia protopic ktora kosztuje 50zl za 10ml !!!) Nie dosc ze leczenie bardzo drogie, to bez pozytywnych skutkow. Bylem na trzech wizytach i na ostatniej Pani Wójtowicz rozlozyla rece... nie dowierzalem, poprostu skapitulowala. Zmienilem lekarza z pozytywnym skutkiem, tak dla skory jak i dla kieszeni.