Lekarze Lublin

lekarz Wojciech Nóżka

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Nie znam imienia ale lekarz o nazwisku Nóżka, 28-ego maja ,w zespole pogotowia ,ok. godz. 8-ej rano uratował mi życie. Szukam Go.
Opinia dodana przez: Jerzy Błażyński

lekarz Grzegorz Mizerski

Internista, Diabetolog

ulica Dożynkowa 21C/29
20-223 Lublin

Bardzo miły pan, dokładnie wszystko wytłumaczy, poda w jakiej aptece można wykupić dany lek, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Paweł Malik

Urolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Lekarze Specjaliści" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Topolowa 7
20-352 Lublin

Warto umówić się na wizytę. Dokładny, wszystko wytłumaczy. Zwraca uwagę na inne ewentualnie związane dolegliwości.
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Monika Smolak-Wilhelm

Lekarz rodzinny

Gabinet
Lublin

Wspaniała Pani doktor z ogromnym powołaniem wiedzą i chęcią pomocy drugiemu człowiekowi. Pani doktor odkąd pamiętam jako jedyna z nielicznych potrafi postawić słuszną diagnozę, słucha pacjenta. Jest rozważnym lekarzem z ogromną wiedzą Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Bernadetta

lekarz Tomasz Kraczkowski

Opieka Długoterminowa - Oddział Lubelski
Spokojna 17/4
20-066 Lublin

Lekarz do tańca i do różańca. Lekarz z powołania, czuły, wrażliwi i podchodzi do pacjenta z sercem i oddaniem

mgr Agata Przytuła

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Przyjaźni
ulica Przyjaźni 13
20-314 Lublin

Spotkanie ok, Dietetyk konkretna, miła i ciepła. Dobiera dietę do upodobań zywieniowych. Wszystko smaczne, nie takie drogie i ciekawe. Polecam.
Opinia dodana przez: Basia

lekarz Magdalena Pacyna

Aleje Racławickie 24/68
20-037 Lublin

Wysokiej klasy specjalista, polecam ! ________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Opinia dodana przez: janusz

lekarz Tobiasz Kardas

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Bardzo uprzejmy, miły i kompetentny. Godny polecenia dla innych. Chciałabym aby wszyscy lekarze byli tak uprzejmi do pacjentów.
Opinia dodana przez: Zofia

lek. dent. Monika Furman-Strukowicz

"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
ulica Lwowska 6
20-128 Lublin

Cudowny lekarz. Miła sympatyczna a przede wszystkim profesjonalistka w każdym calu. Polecam w 100% !
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Piotr Parcheta

ul. Ludwika Zamenhofa 13
20-453 Lublin

Świetny lekarz z powołania o wysokiej kulturze osobistej. Życzliwy, pomocny, wie co robi, polecam wszystkim.

lekarz Hanna Czajka

Pulmonolog

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Najlepsza pulmonolog z którą miałem do czynienia. Od razu trafnie oceniła moje atypowe zapalenie płuc, a inni lekarze kazali mi się leczyć gripexem. Poza tym to bardzo ciepła i kompetentna osoba. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marek Bar

Ośrodek Medyczny DMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Mełgiewska 7-9
Lublin

Miły konkretny i rzeczowy lekarz. Pierwszy kontakt miałam z nim w SOR o 12 w nocy A mimo to poświęcił mi sporo czasu. Później przyjął mnie w poradni, szybka diagnostyka skierowanie do szpitala i po problemie. Jestem bardzo zadowolona. Oby więcej takich lekarzy. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka
Od nie dawna miałam problem z płucami. Po wizycie u dr Prystupy problemy związane z płucami zmniejszyły się. Lekarz jest osobą bardzo kulturalną i skupia się na swojej pracy. Kompetentna osoba ,z której jestem bardzo zadowolona.

mgr Małgorzata Madej

Położna

SPSK nr 1
ul. Staszica 16
Lublin

świetna położna - miła, kompetentna,wizyty w ovum. W każdej chwili można do niej zadzwonić - nawet w nocy, poród poprowadziła super (trwał tylko 3godz, mimo to, iż dziecko ważyło ponad 4 kg)zadbala o wszystko,polecam każdej zestresowanej przyszlej mamie.

dr n. med. Lucyna Flis

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

Wielokrotnie korzystałam z pomocy tej okulistki, zawsze skutecznie leczy. Jest bardzo dobrym okulistą.

dr n. med. Joanna Lis

Provita
Chodźki 13 lok. 7
20-093 Lublin

wspaniała pani doktor godna polecenia innym pacjentom. Krystyna Mucha, lublin
Serdecznie polecam. Szczególnie tym, którzy mają "obiekcje" przed wizytą u stomatologa. Miła, cierpliwa, a przede wszystkim, kompetentna.

lekarz Magdalena Gromysz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ARNIKA"
Odlewnicza 3
20-219 Lublin

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Krzysztof Brzeziński

Szpital
Biernackiego 9
20-089 Lublin

Wspaniały lekarz,wspaniały człowiek.Bardzo empatyczny i sympatyczny. Dokładnie słucha,rozmawia z pacjentem.Nie zbywa,zawsze ma czas dla pacjentów. Przyjmie nawet jesli nie jest się zarejestrowanym. Wysoka kultura i pełny profesjonalizm. Gdyby wszyscy lekarze tacy byli-świat służby zdrowia byłby piękniejszy,a ludzie by tak nie cierpieli. GORĄCO I SERDECZNIE POLECAM.
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Anna Dyja-Jarosz

Chirurg dziecięcy

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

uprzejma, kompetentna, super podejście do pacjenta, wyjaśni każdą kwestię, godna polecenia