Lekarze Lublin

lekarz Katarzyna Biegaj-Laskowska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Polecam Panią doktor wszystkim tym którzy mają dość niedelikatnych stomatologów. Pełen profesjonalizm z uśmiechem na ustach. Fakt że czasem są dalekie terminy,ale jak ktoś regularnie chodzi na kontrole to się można na spokojnie umówić.

dr n. med. Grzegorz Jędrzejewski

Radiolog

20-109 Lublin

Oprócz fachowego wykonania usg przez doktora Jędrzejewskiego ,lekarz jest bardzo kulturalną osobą o pozytywnym nastawieniu do pacjenta. Byłam raz u doktora na usg jamy brzusznej -od razu lekarz opisał (podczas badania usg) problem jaki występuje .Bardzo mi pomógł , jestem mu naprawdę bardzo wdzięczna.

lekarz Jerzy Markowski

Gabinet
Lublin

Jeżeli chodzi o złamania polecam dr Markowskiego, zajął sie mna bez problemu, dostosował rehabilitacje i niekosztowną rekonwalescencje..Gorąco polecam tego lekarza:)

lekarz Izabela Piętowska-Łazuka

Pulmonolog

20-109 Lublin

pecjalistka z ogromnym doświadczeniem. Oprócz luxmedu przyjmuje także w klinice. Już na pierwszej wizycie doktor bardzo wnikliwie zajęła się moją dolegliwością, pokierowała mnie na badania, analizowała wcześniejszą drogę leczenia. Jetem bardzo zadowolona. Polecam

lekarz Elżbieta Kaczorowska-Gogłoza

Kardiolog dziecięcy

20-109 Lublin

Bardzo miła,empatyczna pani doktor. Ma nie tylko dobre podejście do dzieci, ale również do młodych rodziców. Naprawdę polecam! opisy jej badania są szczegółowe, wizyty nie trwają po 10 min.

mgr Dorota Sokołowska

Logopeda

20-109 Lublin

Doktor ma świetne podejście do dzieci, jest osobą pozytywną i uśmiechniętą. Moja córeczka bardzo lubi wykonywać ćwiczenia językowo z dr Sokołowską, nie ma obaw i płaczu przed wizytą. Widać efekty, lekarz zachęca dziecko do pracy, mobilizuje do ćwiczeń. Byłam w szoku gdy widziałam jak córeczka samodzielnie stara się korygować wymowę. Bardzo polecam doktor.
Doskonały , niezwykle kompetentny lekarz , pełen empatii , wzbudza ogromne zaufanie . Cierpie na podła odmiane sm . Zaliczyłem juz paru neurologów ,jestem po pierwszej wizycie u Pani Profesor ,z wszystkich lekarzy , którzy sie mna zajmowali , zdecydowanie jest najlepsza .
Opinia dodana przez: arnold

lekarz Robert Jaskowiak

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Okręgowy Szpital Kolejowy SP ZOZ
Leona Kruczkowskiego 21
20-468 Lublin

Bardzo porządny anastezjolog, chociaż jak mówi, że "robił to już ze dwa razy" , to śmiało można przy nim "iść pod nóż". Pozdrawiam i dziękuję. Kuć Jerzy.
Opinia dodana przez: Jerzy Kuć

lekarz Robert Piekarski

Diabetolog, Pediatra

Ośrodek Chirurgii Plastycznej Dr Macieja Kuczyńskiego Filia w Lublinie - Szpital
Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Polecam Pana Doktora w 100%. Prowadzi moja cukrzyce od 6 lat i nie zamieniłabym go na innego lekarza. Jest kompetentny w tym co robi. Ma wiedzę i przekazuje ja pacjentowi. Z każdej wizyty wychodzę zadowolona. Polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Dariusz Wojtanowicz

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam. Pacjenta traktuje jak najbliższego członka rodziny. Zaangażowanie 100%. Godny zaufania.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Renata Gruszecka-Gerkowicz

ulica Graniczna 23/10 A
20-010 Lublin

Doskonały fachowiec,dzięki p.dr po raz pierwszy od 55 lat nie muszę chodzić w okularach!Takich fachowców nam potrzeba.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Agnieszka Piwnicka

Neurolog

Staszica 2 lok.2
Lublin

Wspaniała lekarka, zawsze chce pomóc. Dobro pacjenta jest dla Pani doktor najważniejsze. Cudowna, sympatyczna osoba.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lek. dent. Dorota Janowska

Protetyk stomatologiczny

ulica Brzeskiej Magdaleny 15
20-640 Lublin

Serdecznie polecam. Profesjonalnie i z niezwykłą uprzejmością. Wszystko tłumaczone na bieżąco. Wyjątkowe podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Beata Prozorow-Król

Internista, Gastrolog

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Najlepsza pani doktor jaką znam! Przyleciałam za zagranicy miałam mało czasu na badania i stwierdzenie co mi dolega ale dzieki pani doktor która szybko postawiła diagnozę uniknęłam męczarni w bólu, ciepła sympatyczna z empatią i powołaniem,najlepszy lekarz jakiego znam i od tamtej pory jedyny do którego będę chodzić
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Michał Kłapeć

Słowackiego 46
20-461 Lublin

Dr Michał Kłapeć jest suuuper lekarzem:))) ma świetne podejście do pacjenta,wszystko dobrze wytłumaczy a jeszcze ważniejsze:dobrze wykona swoją pracę(wstawienie endoprotezy biodra) czy jestem zadowolona?-bardzo!:)) chodzę bez kul i bólu:)) empatia, kompetencja i pomoc którą mi dał jest bezcenna :)) też bym Go sklonowała bo brak takich ludzi:)) polecam z całego serca-dziękuję Doktorze za wszystko i pozdrawiam serdecznie :)))
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Magdalena Michałojć-Derkacz

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Jestem bardzo wdzięczny Pani Doktor za zbadanie. Pani Doktor postawiła trafną diagnozę co do mojej wady, była bardzo uprzejma, godna polecenia!:)
Opinia dodana przez: Łukasz
{'id': 26013, 'name': u'Lublin'} Kardiolog
                                       dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

dr hab. n. med. Michał Tomaszewski

Kardiolog, Kardiolog interwencyjny

IMEDICA Centrum Medyczne
Leszczyńskiego 25 parter
20-068 Lublin

Najlepszy lekarz jakiego miałem okazje poznać . Wow pod każdym względem jest mistrzem i widać ze robi to co kocha . Moja pierwsza wizyta ale nie ostatnia,dziękuje Panie doktorze za poświęcony czas i pomoc :)
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Jakub Janowski

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Profesjonalizm w 100%-tach! Lekarz godny polecenia: bardzo dokładny, zaangażowany, walczy o każdego zęba do końca. Rozmawia z pacjentem na temat planowanego leczenia i jego możliwościach, starając się zawsze dobrać i pomóc w podjęciu najlepszej decyzji. Nie łatwo trafić na tak świetnego stomatologa. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Anna Rola-Struska

NZOZ Przychodnia Specjalistyczna ,,HIPOTECZNA 4"
ulica Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Pani doktor Anna Rola-Struska to prawdziwy diament. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu, uprzejmości i empatii. Posiada wszystkie pożądane cechy jakie każdy lekarz powinien posiadać. Już na wejściu jej osobowość emanuje niezwykle pozytywną energią , a dalszy ciąg wizyty to jak spotkanie z najlepszym przyjacielem. Bardzo ale to bardzo polecam Panią Doktor...
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Piotr Błaszczak

ulica Czarkowskiego 17
20-735 Lublin

To lekarz z powołania, bardzo dobry specjalista. Polecam