Lekarze Lublin

prof. dr hab. n. med. Jan Kotarski

Ginekolog onkolog

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Profesor Kotarski to wspaniały lekarz i cudowny,ciepły człowiek.Jego wiedza,profesjonalizm i kultura osobista,której powinien uczyć się niejeden lekarz sprawiają,że polecam Pana Profesora każdej kobiecie,która zmaga się z problemami ginekologicznymi.Jestem pewna, że Pan Profesor nie zostawi żadnej z nas bez pomocy.
Opinia dodana przez: Renata

lekarz Maria Stachyra

Szwajcarska 15
20-861 Lublin

z czystym sumieniem polecam b. rzetelna osoba

Bogumiła Śliż-Gustaw

Wyzwolenia 126
20-368 Lublin

Chodzę od lat, również świetne podejście do dzieci, wreszcie nie mam problemów, żeby wziąć syna do stomatologa

lekarz Wacław Karakuła

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

świetny lekarz, szczery, otwarty, empatyczny.Słucha pacjenta uważnie i tłumaczy zrozumiale o dolegliwości. Bardzo pomocny. Przywrócił mi przyjemność chodzenia.

lekarz Rafał Bojar

Chirurg dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "MEDICOS"
ulica Onyksowa 12
20-582 Lublin

Wspaniały lekarz! Podejście do pacjenta dla mnie niespotykane, byłam pod ogramym wrażeniem niesamowitej osobowości, umiejętności rozmowy połączonej z profesjonalizmem. Dziękujemy
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Marek Grzechnik

20-093 Lublin

Z czystym sumieniem polecam dr.Grzechnika. Pełen profesjonalizm, wiedza , siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby,

lekarz Piotr Olcha

Centrum Medyczne Luxmed Sp.z o.o
ulica Zwycięska 6 A
20-055 Lublin

Lekarz z powołania, uprzejmy, delikatny, z ogromna wiedza, zaangażowany w diagnostykę i leczenie. Lekarz zdecydowanie nastawiony na efekty prowadzonego leczenia. Pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Cezary Jurko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

Szpital
Jaczewskiego 8
20-954 Lublin

Prawdziwe podejście lekarza do pacjenta.Wytłumaczenie na czym ta operacja będzie polegała dla pacjenta laika.Wszystkiego dobrego Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Mietek

dr n. med. Agnieszka Mirek

Kardiolog

ulica Jutrzenki 10/4 A
20-538 Lublin

Pani Doktor jest nie tylko świetnym fachowcem ale też ciepłym człowiekiem. Potrafi przedyskutowac z pacjentem wszystkie problemy związane z chorobami serca i ustawic leczenie. Jeśli jest potrzeba to pani dr bez problemu kieruje swojego pacjenta do szpitala i kontynuje leczenie - miało to miejsce w przypadku mojego męża. Polecam
Opinia dodana przez: Pacjentkaam

lekarz Piotr Wiśniewski

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Doskonały specjalista od trudno gojących się ran.Wysoka kultura osobista.Lekarz z powołania oby więcej takich lekarzy.Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Michał Sojka

Mariańska 21/17
20-142 Lublin

Świetny lekarz, olbrzymie kompetencje i umiejętności. Uprzejmy i empatyczny w stosunku do pacjenta. Przeprowadzony przez niego zabieg usprawnił mi nogi, które przez lata utrudniały mi chodzenie na dystansie 400 - 500 m. Bardzo polecam osobom mający problemy naczyniowe,
Opinia dodana przez: Jerzy Zieliński

dr n. med. Monika Jasielska

Bazylianówka 75
20-144 Lublin

Wiedza, profesjonalizm i serce to cechy Pani dr Moniki, bez względu na wiek pacjenta okazuje wiele cierpliwości i zrozumienia co może mieć też wpływ na przebieg leczenia a uroda Pani doktor jest bez konkurencji

lekarz Paweł Szlązak

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Bardzo dziękujemy za fachową pomoc, otwartość, przystępność i gotowość do niesienia pomocy, pozdrawiamy serdecznie!
Opinia dodana przez: Grela Wiktoria

dr Helena Kistelska-Sikora

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet Psychologiczny i Psychoterapeutyczny
Fryderyka Chopina 32/16
Lublin

Jestem bardzo zadowolona z pomocy Pani doktor. Terapia to był bardzo trudny dla nas czas. Trafiliśmy do niej w dużym kryzysie, w zasadzie sądziłam że to koniec naszego małżeństwa. Dziś wciąż jesteśmy razem, jakoś to przetrwaliśmy, więc warto było, dziękujemy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lek. dent. Agnieszka Motor-Pyda

"DENTAL" Przychodnia Stomatologiczna s.c. Bożena Dąbała, Jacek Dąbała
ulica Lwowska 6
20-128 Lublin

Jako senior jestem pacjentem Pani Agnieszki Motor ponad 35 ! lat....i Dental" s.c. Od zawsze Pani Doktor jest pełna życzliwości, anielskiej cierpliwości, tak że od początku odwieczny strach, lęk przed bólem (fobia...?) zniknął...nigdy nie uciekłem z fotela... Zawdzięczam to przede wszystkich złotym rękom Pani Doktor, postępowi technik leczenia ale i atmosferze w w/wym. gabinecie. Za poradami Pani dbałem o stan uzębienia przez okres pracy zawodowej co uchroniło mnie przed usuwaniem ...
Opinia dodana przez: Marek M.

dr hab. n. med. Marian Czochra

Neurochirurg

Hempla 4 lok. 54
Lublin

Profesor jest doktorem przez duże-wielkie" D". To lekarz starej, porządnej daty, kompetentny, miły i ludzki . Polecam go z całego serca, a moje dziecko nosi jego imię, bo dzięki niemu żyje !
lPan doktor Kołodziej Ireneusz nie zawiódł mnie ani razu. Usg wykonywane przez doktora jest zawsze bardzo profesjonalne i konkretne. Z tego co wywnioskowałem lekarz jest osobą bardzo kompetentną i dokładną. Widać ,że został lekarzem z powołania i nie robi nic wbrew woli. Charakter Pana dr także świadczy o tym ,że jest człowiekiem bardzo dobrym. Potraktował mnie w taki sposób ,że czułem się przez te 20 minut najważniejszy i lekarz skupił ...

lekarz Agnieszka Łuszcz

Kardiolog dziecięcy

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Witam. Chciałam wszystkim rodzicom polecić doktor Agnieszkę Łuszcz, jest lekarzem który ma świetne podejście do małych dzieci, bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Dokładnie opisuję badania i wszystko krok po kroku wyjaśnia. Idealna Pani doktor na pierwsze wizyty niemowląt u kardiologa.
Bardzo dobry kardiolog i równocześnie miły człowiek. Wyleczył mojego ojca, teraz będzie leczył mamę. Oddaję ją spokojnie w jego ręce i wiem, że zrobi wszystko jak najlepiej. Pozdrawiam serdecznie.

dr n. med. Małgorzata Pliszczyńska-Steunden

Radiolog

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

Doktor fachowo wykonuje różnego rodzaju usg. Miałem problem z nerkami ,lekarz szybko postawił diagnozę która naprawdę mi pomogła. Jestem bardzo zadowolony z Pani doktor.