Lekarze Lublin

lekarz Larysa Diatczyk

Bohaterów Monte Cassino 16
20-808 Lublin

Bardzo dobra Pani Doktor. Z doborem leków trafiła w dziesiątkę za pierwszym razem! Objawy choroby ustąpiły po pierwszym zażyciu!. Praktycznie te same leki używam od początku choroby, a minęło już 6 lat, bez większych skutków ubocznych. Jestem niezwykle wdzięczny Pani Doktor, ponieważ można powiedzieć uratowała mi życie, bo było ze mną bardzo, bardzo źle, do tego stopnia, że prawie w ogóle nie spałem, dusiłem się za dnia, w nocy nie ...

dr n. med. Iwona Halczuk

Neurolog

Klinika Chirurgii Plastycznej dr. Kuczyńskiego
Lublin ul. Jaczewskiego 2
20-950 Lublin

Najlepsza Pani Doktor! Niezwykle miła, godna zaufania i rzeczowa, a do tego dokładna w badaniu. Zawsze znajdzie czas dla pacjenta. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Polecam z czystym sumieniem.

Danuta Grudzień

Prywatny Gabinet Lekarski
Lublin

Pani doktor jest profesjonalna w swojej pracy, ma świetne podejście do dzieci i nigdy nie odmawia pomocy w sprawach pilnych.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jarosław Nazar

Internista, Gastrolog

GASTROMED Zakład Opieki Zdrowotnej Filia Onyksowa
Onyksowa 10
20-582 Lublin

Pan dr Nazar wykonał u mnie badanie endoskopowe kolonoskopię. Miły, profesjonalny, rzeczowy. Czułam się bardzo zaopiekowana. Polecam z całego serca. Następna wizyta tylko u tego specjalisty.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Justyna Łobacz

Staszica 2 lok.2
Lublin

Do gabinetu Pani Doktor wybrałam się z powodu mojego bardzo zlego nastroju od wielu mięsiecy. Poprzedni lekarze zbywali mnie mówiąc, że nic mi nie jest a ja czułam się coraz gorzej. Dopiero Pani Doktor jako pierwsza potraktował mnie na poważnie i przepisał leczenie. Już po kilku dniach wróciła mi chęć do życia, za co jestem jej bardzo wdzięczna! Jest przy tym bardo miła i subtelna. Gorąco polecam
Opinia dodana przez: M

lekarz Waldemar Olech

Psychoterapeuta, Psychiatra

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

Dzięki doktorowi funkcjonuję w świecie zawodowym jak każdy zdrowy człowiek, a cierpię na przewlekłą depresję. Bardzo dziękuję i polecam innym.

lekarz Anna Dąbrowska

omdmp
mełgiewska 7-9
Lublin

Wspaniały lekarz z powołania. Dla Pani doktor ważna jest właściwa i skuteczna porada a nie kwestia finansowa, co w dzisiejszych czasach nie jest rzeczą oczywistą. Prowadzi dwójkę moich dzieci i mam do niej pełne zaufanie. Gorąco polecam.

lekarz Magdalena Jurkiewicz-Mazurek

20-555 Lublin

Naprawdę wspaniały lekarz :-) Pani doktor jest delikatna, dokładna, posiada bardzo dużą wiedzę. Podchodzi indywidualnie do pacjenta, tłumaczy chorobę i metodę leczenia. A w dodatku jest przemiła.
Fachowość i niezwykle ujmujące podejście do pacjenta. Lekarz godny polecenia.

lekarz Agnieszka Zubrzycka

Internista, Pediatra

20-555 Lublin

Chciałbym wyrazić moją ogromną wdzięczność i szczerą radość z usług Pani doktor Agnieszki Zubrzyckiej, która zajęła się badaniem moich dwóch synków. Jej profesjonalizm, empatia i troskliwe podejście do pacjentów są niesamowite. Pani doktor Zubrzycka nie tylko wykazała się głęboką wiedzą medyczną, ale również okazała się być niezwykle życzliwą i ciepłą osobą. Jej umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi sprawiła, że nawet mój bardziej nieśmiały syn czuł się komfortowo i zaufał lekarzowi. ...
Opinia dodana przez: Daniel

dr n. med. Marek Mijal

Gabinet
Lublin

Wspaniały chirurg. Godny polecenia specjalista. Potrafi rozmawiać z pacjentem/pacjentką, tłumaczy w jaki sposób będzie leczona choroba. Opanowany i kulturalny.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Monika Polak

Okulista, Okulista dziecięcy

20-555 Lublin

Pani doktor bardzo miła. Dokładnie wszystko wyjaśnia, odpowiada na pytania. Doskonały specjalista chorób naczyniówki oka. Wykonuje dokładne badania. Kompleksowo podchodzi do pacjenta. Polecam gorąco.
Pani Doktor jest godna polecenia jako rzetelny i fachowy lekarz. Konkretna, kompetentna, a przy tym sympatyczna (potrafi żartować).
Opinia dodana przez: cechaem

lekarz Anna Klamut-Paduch

Al.Krasnicka
Lublin

Doskonały lekarz i człowiek. Lekarz, dla którego naprawdę ważny jest pacjent. Zawsze znajduje czas na dokładną analizę przypadku.
Opinia dodana przez: an

lekarz Alina Nowicka

specjalistyczny gabinet lekarski
Botaniczna 10
20-809 Lublin

Bardzo dobry lekarz który troskę o pacjenta przedkłada na sukces finansowy. Profesjonalne podejście zarówno do chorego jak i wykonywanej pracy. Bardzo polecam. Mnie i siostrze pomógł a i koledze z pracy rozpoczął skuteczną terapię i wyniki już widać. Bardzo polecam !

lekarz Jarosław Szkurłatowicz

Podstacja Czechów
Kompozytorów Polskich 8
20-848 Lublin

Bardzo polecam. Byłam pacjentką Dr Szkurłatowicza I bardzo miło wspominam okres leczenia I rekonwalescencji. Naprawdę warto. Jest po prostu dobry.

dr hab. n. med. Jan Blacha

Żagiel Med - Szpital
Kazimierza Tetmajera-Przerwy 21
20-362 Lublin

Wspaniały lekarz kompetentny, podchodzący z ogromną cierpliwością do pacjenta. Cierpiący jest dla doktora najważniejszy ma dla niego tyle empatii i pomaga mu z ogromnym zaangażowaniem. Byłam pacjentką pana doktora, który przeprowadził operację stawu biodrowego w 2007r. Jest do dnia dzisiejszego super. Polecam Pana Doktora - oby takich jak on było więcej.
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Tomasz Pyter

ulica Probostwo 27/15
20-089 Lublin

Polecam każdemu!!!. Bardzo dobry specjalista. Odpowiednio dobiera leki pozwalające normalnie funkcjonować( nie otumaniają). Miły i profesjonalny. Ma olbrzymi szacunek do pacjenta. Jeszcze z tak dobrym lekarzem nie spotkałam się. Będę zawsze polecała innym.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Marcin Grabek

Szpital MSW
GRENADIERÓW 3
20-331 Lublin

Bardzo miły i kompetentny lekarz. Człowiek. Świetnie, że nocna i świąteczna opieka w Chełmie ma takiego doktora. Pozdrawiam!
Opinia dodana przez: Przemysław

lekarz Lesław Janusz

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo kompetentny, spokojny, wzbudzający zaufanie lekarz. Bardzo polecam.Myślę że młodzi lekarze mogliby dużo się od niego nauczyć, szczególnie empatii i wzorowego podejścia do pacjenta.