Lekarze Lublin

dr n. med. Jacek Krysa

Anestezjolog

Dziecięcy Szpital Kliniczny
Lublin

Pan doktor Jacek Krysa jako anestezjolog jest wysokiej klasy specjalistą z powołania. Znieczulał moją córkę do zabiegu usunięcia trzeciego migdałka w CM Sanitas . Ma bardzo dobre podejście do dzieci jak i do rodziców. W trudnej sytuacji potrafi rozluźnić atmosferę mało kiedy można spotkać takiego lekarza z którym można porozmawiać i pożartować.
Opinia dodana przez: Agnieszka

prof. dr hab. n. med. Andrzej Semczuk

Ginekolog, Ginekolog położnik

20-109 Lublin

Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za ...
Opinia dodana przez: Danuta
Pani doktor to najlepszy specjalista.Lecze sie u Niej od 15 lat,zawsze z pozadanym skutkiem.Ma bardzo szeroki zakres wiedzy,bezblednie laczy wszelkie dolegliwosci w calosc,czuje sie bardzo bezpieczna pod Jej okiem.Tylko Ona znalazla faktyczna przyczyne mojego udaru i dzieki Niej nie siedze "jak na bombie",bo wszystkie czynniki udarogenne skutecznie wyeliminowala.A nie poznali sie na moim przypadku tzw."najwieksze mozgi neurologiczne Lubelszczyzny".Dopiero Ona po 2 latach po mojej chorobie znalazla problem.Szkoda,ze nie pracowala wtedy ...
Opinia dodana przez: Monika Sz.

Ewa Wielosz

Reumatolog

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie- Klinika Endokrynologii
ul. Jaczewskiego 8
20-090 Lublin

Niezwykle sympatyczna i kontaktowa osoba, z rewelacyjnym podejściem do pacjenta. Profesjonalizm, doświadczenie i kompetencja w swojej specjalizacji na najwyższym poziomie. Potwierdzam , lekarz przez duże ,,L''.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Elżbieta Dacka

Gabinet
Lublin

Moje doświadczenie związane z chirurgami było dość nieprzyjemne, więc obawiałam się trochę i tej wizyty. Na szczęście wszystko było SUPER! Pani doktor jest bardzo miła i sprawiła, że od razu zapomniałam o stresie. Fachowo udzieliła mi pomocy. BARDZO POLECAM!!!

lekarz Beata Wojtiuk

Okulista, Okulista dziecięcy

Gabinet
Lublin

Od zawsze mialem problemmy ze wzrokiem ale nigdy nie mialem dobrego okulisty. Na Pania doktor Beate Sawicka-Wojtiuk trafilem z polecania innego,bardzo dobrego okulisty. Pani doktor robila mi laserowa korekcje wzroku,zawdzieczam jej swoja przyszlosc. Jest swietnym specjalista i bez wahania powierzyl bym jej swoj wzrok. Ma dobre podejscie do pacjenta,jest mila,dobrze wszystko tlumaczy. Bedzie moim okulista jeszcze dlugo :)
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Dorota Tatarska-Jojczuk

20-555 Lublin

Bardzo polecam panią doktor, lekarz bardzo zaangażowany w sprawy pacjenta, oddany, pomocny , a to wszystko w przemiłej atmosferze i życzliwości.
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Danuta Kosmala

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum Zdrowia i Rehabilitacji Kadrema"
Kalinowszczyzna 46B
20-129 Lublin

Najlepszy dentysta u jakiegokolwiek byłem. Jedyny przez ponad 38 lat. Nie był potrzebny inny - zero reklamacji.
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Marcin Baran

Prywatny Gabinet Lekarski
Związkowa 22 l. 3
20-148 Lublin

Pan Doktor idealny na trudne ósemki! Miałam do usuniecia przyrosnieta do kosci, lezaca poziomo osemke rosnaca w kierunku pozostalych zebow. Zabieg trwal jakies 20 minut, Pan Doktor sprawnie i bezbolesnie przeprowadzil sprawe. wydaje sie miec tez dobre przygotowanie psychologiczne, na biezaco tlumaczyl mi, co sie dzieje, i byl w stanie uspokoic mimo, ze na wejsciu bylam dosc przestraszona opowiesciami kolegow z pracy, jakie to usuwanie lezacej osemki bedzie straszne :) ...
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Marek Kulikowski

ul. Jutrzenki 10/21a
20-538 Lublin

Jestem pacjentką Pana doktora .To wyjątkowy lekarz, uprzejmy, kompetentny, zawsze stara się pomóc w sposób jak to możliwe nie obciążający nadto kieszeni pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest wyjątkową cechą. Drobne sprawy stomatologiczne wykona bez wyceny, przy okazji wykonywania usługi podstawowej . Korzystałam z usług wielu stomatologów, ale pracę tego lekarza oceniam najwyżej. Wraz z mężem ,z polecenia koleżanki korzystamy tylko z usług pana doktora. Życzę zdrowia panie doktorze I ...
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Andrzej Woliński

Internista, Lekarz rodzinny

Ośrodek Dializoterapii
Witolda Chodźki 2
20-093 Lublin

Jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałem do czynienia. Bardzo wnikliwy i dokładny, a przy tym bardzo sympatyczny. Polecam!
Opinia dodana przez: Bartłomiej

dr n. med. Andrzej Dybała

Diabetolog

20-555 Lublin

Doktor Dybała to bardzo dobry specjalista, sympatyczny i skromny człowiek. Dokładnie wytłumaczy każdemu pacjentowi o problemach zdrowotnych szczególnie po rozpoznaniu choroby.Jest bardzo dobrym diabetologiem prowadzi moją córkę która jest chora na cukrzycę insulinozależną typu 1 dokładnie nas zapoznał z cukrzycą i powikłaniami nieleczenia.Doktor Dybała ma dla każdego pacjenta zawsze czas ,dał nam nr na komórke i migdy nei odmówił pomocy gdy dzwoniłem.Mam do niego wielkie zaufanie.To lekarz z wielkim zaangażowaniem ...

dr n. med. Justyna Jaworska

Diabetolog

20-555 Lublin

Bardzo mila pani doktor, przyjemnie się z panią rozmawia Wszystko dokładnie wytłumaczy no czasami zwróci uwagę za nie stosowanie się zaleceń polecam i bardzo .
Opinia dodana przez: Rafał

dr Anna Bień-Kuśmierczyk

Przychodnia Stomatologiczna
Hipoteczna 4
20-027 Lublin

Świetna lekarka, cierpliwa z pozytywnym nastawieniem tak do dziecka jak i do rodzica. Dziękuję pani doktor :)
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Justyna Kłos-Rola

20-555 Lublin

We came all the way from Slovakia to Lublin to visit Dr. Klos-Rola. Before that we visited 4 oftalmologists in Slovakia and the last private one was in Poland. She was the one who advised us to visit Dr. Klos-Rola in Lublin. Yes, doctor was busy in the operation block that day, so we waited (09.08.23) from 8:30 to 13:30. Our 17 years daughter had blocked a tear duct in ...
Opinia dodana przez: Vasyl Bodnar
Najlepszy ortopeda jak do tej pory jakiego znam. Godny polecenia. Ortopeda jakich mało w dzisiejszych czasach. Rzetelny , pomocny i uprzejmy. Polecam wizyty oraz konsultacje telefoniczne, w moim przypadku nawet na odległość potrafi pomóc pacjentowi i załatwić wszytko co potrzebne pacjentowi.
Opinia dodana przez: Magdalena Sz

mgr Katarzyna Stadejek

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
20-078 Lublin

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.
Opinia dodana przez: Maciek

dr hab. Rafał Filip

Gastrolog

20-109 Lublin

Lekarz przy pierwszym kontakcie wzbudza zaufanie, przyjazna atmosfera podczas badania, informacje przekazane pacjentowi są jasne i rzeczowe, to wszystko sprawia, że wizyta przebiega spokojnie i bez stresu. Polecam badania u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Iwona

lekarz Małgorzata Doman-Kozak

Psychiatra

20-109 Lublin

Bardzo miła Pani doktor jestem zadowolony że jestem na oddziale dziennym bardzo dobrze tu się czuję bezpiecznie.
Opinia dodana przez: Ireneusz

lek. dent. Anna Bochińska-Filipek

Gabinet Psychodietetyczny NeuroSlim
ul. Głęboka 29 lokal 6.
20-612 Lublin

Kompetentna , oddana pacjentowi , uprzejma , z ogromną wiedzą z zakresu jej pracy. Zawsze ma czas dla pacjenta ,doskonale go planuje , prosto opisuje proces leczenia , proponuje różne warianty. Jest moim stomatologiem , a ja jej pacjentem od 15 lat i nie zamienię jej ani gabinetu na inny. Polecam z pełną odpowiedzialnością.