Lekarze Lublin

Gastrolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u doktora, mam dysplazję stawu biodrowego , wstawiał mi endoprotezę w lewym stawie, jest po prostu świetny , przez cały czas o mnie dbał , podchodził z troską, do tego jego fascynacja tematem, duża wiedza , jest konkretny do tego sympatyczny.

lekarz Kinga Bernat

20-555 Lublin

Przemiła i przesympatyczna Pani! Anioł!!!

dr n. med. Barbara Wilczyńska

Alergolog, Alergolog dziecięcy

Gabinet
Lublin

Doskonała Pani doktor,leczy mojego brata i mnie,bardzo miła O wysokich kompetencjach, co bardzo ważne dostępna w różnych godzinach,nastawiona na niesienie pomocy pacjentowi. Naprawdę godna polecenia i zaufania
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Renata Ferenc

Alergolog

20-555 Lublin

Dr. Ferenc jest miła i kompetentna. Bardzo poważnie traktuje każdy przypadek. Kieruje na szczegółowe testy alergologiczne.Jestem zadowolona i szczerze polecam panią doktor.
Pani laryngolog jest świetna specjalistka , byłam u niej kilka dni temu z bólem ucha , oczyściła i dobrała mi odpowiednie leczenie, z uchem już dobrze.

dr n. med. Krzysztof Kątski

Hematolog dziecięcy

20-555 Lublin

Cudowny lekarz i człowiek. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takim lekarzem. Na każdej wizycie przeprowadzony dokładny wywiad , dziecko obejrzane, zbadane bardzo dokładnie. Bardzo polecam tego Pana doktora.
Opinia dodana przez: Kamila
Świetna specjalistka! Mój synek miał kurzajkę na małym paluszku, byłam bardzo zaniepokojona. Koleżanka poleciła mi Panią Nowińską i nie zawiodłam się! po Kurzajce ani śladu! Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Antoś w ogóle nie bał się zabiegu. Lekarz zdecydowanie godny polecenia!
Doktor Paweł Radziejewicz jest świetnym fachowcem ,a przy tym przemiłym człowiekiem.Kompetencja najwyższej próby połączona z wielką kulturą i urokiem osobistym. Bardzo starannie i sprawnie wykonał mi operację cieśni nadgarstka. Polecam!
Opinia dodana przez: Joanna Jaszczuk

lek. dent. Michał Zawiślak

Stomatolog dziecięcy

Strażacka 8
20-027 Lublin

Uwielbiam tego Dentystę !!! Unikałam dentystów, jak tylko mogłam... Z opinii znajomych postanowiłam pójść do P. Michała Z. i jestem bardzo zadowolona, na fotelu zdarza mi się nawet zasypiać ;) Gorąco POLECAM !!!
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Vadym Abramchuk

Rehabilitant

ul. Witolda Chodźki 17/7
20093 Lublin

Polecam gorąco. Kompetentny fachowiec, nigdy tak dobrze nie czułam się po zabiegach.!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Łukasz Obrusiewicz

ulica Grabskiego 13
20-330 Lublin

Ulubiony stomatolog mojego syna. Chodzimy do niego całą rodziną. Wszystko tłumaczy spokojnie i uprzejmie. Człowiek z sercem na dłoni.
Opinia dodana przez: Beata
Pani doktor jest bardzo profesjonalna i kompetentna Podchodzi bardzo indywidualnie do każdego pacjenta.Jest osobą o wysokiej kulturze osobistej .Lekarz godny polecenia. obą o wysokiej kulturze osobistej .
Opinia dodana przez: jolanta

dr n. med. Ewa Rakowska

Godebskiego 8 lok. 1
20-045 Lublin

Pani adiunkt E.Rakowska naprawiła z własnej inicjatywy błąd lekarza z innego regionu Polski i tym samym nie dopuściła do degradacji mojego wzroku.

dr n. med. Małgorzata Lenartowicz

20-555 Lublin

Doskonały lekarz z fachowym podejściem do pacjenta. Pani dr jest bardzo delikatna a zarazem profesjonalna w tym co robi. Zawsze bałam się dentysty i strasznie panikowałam, Pani stomatolog dała mi znieczulenie po którym nie czułam żadnego bólu . Od wizyty u Pani Lenartowicz nie boje się dentysty :).

dr n. med. Piotr Jankowski

20-555 Lublin

Lekarz dokładnie skupia się na wykonywanym usg. Miałem problemy z żołądkiem lekarz bardzo szybko i dokładnie opisał co jest nie tak w moim brzuchu. Najmilszym zaskoczeniem było jak lekarz przyjął moją 7-letnią córeczkę. Lekarz jest tak sympatyczny i miły ,że dziecko nie boi się doktora, bez żadnego strachu i płaczu chodzimy z córcią do lekarza.

lekarz Edyta Kaźmierczyk

20-555 Lublin

Wykonuje różnego rodzaju badania usg, jest dokładnym lekarzem z długim stażem, razem z moim siedmioletnim synem korzystamy z usług i Pani doktor.Polecam bardzo gorąco Panią doktor ponieważ jest bardzo dobra w tym co robi.
Lekarz wykonuje ogólne USG gdzie w szegółowy sposób opisuje takie badania. Do tego zawsze powie coś od siebie, zażartuje i rozluźni atmosferę.

dr n. med. Konrad Krzyżanowski

20-555 Lublin

Doktor jest bardzo miły , z troską podchodzi do pacjenta , do tego jest dobrym specjalistą , byłam u niego na usg jamy brzusznej razem z ciocią , obie jesteśmy zadowolone , znajomym , którzy usg potrzebują polecam z czystym sumieniem.

lekarz Wojciech Walewski

Reumatolog

oprzecznik ZUS
łapówkarz
Lublin

Byłem na wizycie i jestem szczerze mówiąc bardzo zadowolony z wizyty.Wszystko przebiegało sprawnie ,dokładnie, zostałem pokierowany na szereg ważnych badań. Wiem , że wydane pieniądze nie zostały wydane na marne.

dr n. med. Bogusław Makaruk

Kardiolog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Największą zaletą lekarza jest fachowe podejście do pracy i profesjonalizm, jeżeli chodzi o wady to śmiało mogę powiedzieć ,że doktor ich nie posiada. Jestem z zadowolony z usług jakich świadczy dr Makaruk. Gorąco polecam !